Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chudnutie a beh

Príspevok v téme: Chudnutie a beh
petra87

ahojte všetci :) mám 14 rokov 168 cm a 53 kg. Chcela by som začať behať no veľa krát som počula od ľudí vetu " to neschudneš všetko sa ti to dá do svalu " podľa mňa je to hovadina. Chcela by som sa opýtať či je tu niekto taký, ktorý začal behávať a schudol aspoň tie 2-3 kilá za mesiac.

nestasne_zuby

ano behanim sa chudne velmi rychlo, hlavne ked mas nadvahu. cize ty, nedvahu nemas, chudnut budes velmi pomaly ale vies, ze cim pomalsie chudnes clovek, tym dlhsie si to udrzi...cize v kazdom pripade ti to pomoze, len to bude nekonecne...

poPotvorka

Treba zacat pomenej ,nieze si nazenies nejake zdravotny problem . Po case zabehnes aj 8-10km ,len pozvolna zacinaj
A nezabudaj na kvalitnu obuv to je moc dolezite ,zainvestovat sa oplati :)

petra87

hej veď to mi je jasné, že musím upraviť aj tú stravu:) dneska ráno som už bola behať vyplula som dušu a vidím to na zápal priedušiek:D

poPotvorka

Jasne ,ze je to hovadina ,beh je najlepsie na chudnutie . No odporucam beh na cerstvom vzduchu nie niekde v posilnovni ci v uzavretom priestore .A samozrejme ,nieze si po behu das kapusnicu s klobasou to sa potom nenabehas k uspesnemu chudnutiu nikdy

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chudnutie a beh - Fórum - ZDRAVIE.sk