Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vyrocie

Príspevok v téme: Vyrocie
daska12

Ahojte dievky

Chcem sa Vas spytat , mozu odpovedat aj muzi, to je jedno... dnes mame 3.rocne vyrocie s priatelom, kupujete aj vy svojim polovickam-muzom nejake male potsenie alebo je to skor vylucene len pre muzov? samozeejme dobrovolne nie ze povinne...

Budem rada ak odpoviete k veci na kt. sa pytam, dakujem :-)

daska12

Super, dakujem Vam, uz depka pominula :-) on tom nevie ze ja chcem zaplatit, nakolko som studentka a on pracujuci clovek, vzdy to bola od neho vecera a kytica ale ma m divny pocit ze nieco kupil,lebo ze sa mam nechat prekvapit. Tak pojdem akoze na wc a vyplatim ucet , a ak ho bude chciet vyplatit casnik povie ze je uz vyplatene :) moze byt ? :)

lilyiankaa

vôbec nebude blbé ak ho pozveš na večeru, prípadne mu niečo dobré navar, ak máš priestor kde :))) my si dávame napr len také maličkosti, nejakú čokoládu a nič veľké

Metoo

Ja osobne si myslim, ze to vobec nie je blbe, praveze naopak...ked si mam predstavit tie stresy pri behani po obchodoch, ci sa mu to bude pacit a bla bla bla , tak toto mi pride ako naj moznost.. Aa navyse, vecera je akoby darcek pre oboch ;) my sme zacali dokonca aj namiesto kupovania darcekov k narodeninam , radsej chodievat na vecere :))

daska12

:-) a ak pozvem ja zena priatela na veceru bude to blbe? on pre mna nieco hmotne ma, taak nechcem aby to bolo len o tom ze on vsetko plati a ja sa usmievam. Bude to blbe co myslis ? :)

Metoo

Ahoj, no nakolko sme studenti Vs a motat sa spolu v kuchyni je nam este stale vzacne, riesime to tak, ze si spolu nachystame nejaku veceru... darceky neriesime :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vyrocie - Fórum - ZDRAVIE.sk