Trhanie zubov

Príspevok v téme: Trhanie zubov
sunmoon

Ahojte, idu mi trhat zub a strasne sa bojim, nedokazem uz na nic mysliet iba na to ake to bude. Zub je vraj mrtvy a je okolo neho hnis ale vobec ma neboli. Zaucinkuje mi injekcia na umrtvenie ked je tam hnis? Otec mi hovori ze je to v pohode, po injekcii to uz neboli a po vytrhnuti uz ani nebudem vediet ze sa nieco dialo. Vrtanie som vzdy zvladala v pohode ale tohto sa strasne bojim.

Fruty

Mne trhali tiez, dali mi injekciu a nic som necitila, potom som si dala wobenzym a o par dni som uz ani nevedela ze mi nejaky zub sklbali

zuzi74

jan555, je to uz rok stara tema:-)
Teraz uz mozem napisat, ze pre mna trhanie zuba bol horor, naopak odber krvi zase malina.

jan555

preboha ja co tu cita po vas tak neviem ci si vymyslate a chcete ju nastrasit alebo ste fakt take citlivky,sak trhanie zuba boli menej ako odber krvy. uplne drobnucke stipnutie pri pichnuti na umrtvene a potom uz neviete ci vam priklada tampon ci rve zub z ust :D lol no mam dost. a ake rady pred a po trhani? mne trhala 4 osmicky a ziadne sitie prepanajana tampon som po 15 minutach vyplul a hotovo ziadna bolest, hned som jedol, za 2 dni som aj zabudol ze som dake zuby mal... uz tu tolko nestraste ludia boze.

lilyiankaa

hlavne nič nečítaj, nepozeraj videá a pod ..ja som tiež čítala mnoho hrôzostrašných príbehov a bol to presný opak ..naozaj som nič necítila, nič ma nebolelo, nebola som opuchnutá a trhanie som absolútne necítila ..injekcia zabrala dobre, ak by ti nezabrala, tak si daj pichnúť ešte jednu ..mne tuším ešte dopichávala pre istotu, lebo sa mi zdalo, že čosi cítim ..a samotný zákrok bol v pohode .... aj keď stres som mala riadny, ale úplne zbytočne

sunmoon

veľa takých príspevkov som čítala, že to bolo hrozné a že ešte horšie je to čo príde potom, tak sa naozaj bojím..dúfam, že to nebude také zlé..

lilyiankaa

to ti povedať neviem ..ja som hnis nemala, ale zub bol tiež mŕtvy .. avšak myslím si, že nakoľko to budeš mať celé znecitlivené od injekcie, nebudeš cítiť absolútne nič .....

sunmoon

A nevies ci je to take bezbolestne aj ked je tam hnis? Lebo som citala nieco take ze vtedy anestetikum neucinkuje. Mne trhali len mliecny a z toho si pamatam len tu neprijemnu injekciu inak nemam ziadnu zlu spomienku.

lilyiankaa

Ahoj, naozaj sa nemáš čoho báť .. ja som si dala vytrhnúť prvý zub pred dvomi mesiacmi a to som tiež riadne stresovala ... a nič to nebolo .. zubárka mi dala injekciu, o 15minút neskôr mi šla trhať a všetko bolo ok .. nič som necítila, žiadnu bolesť, dokonca ani po odznení injekcie .. dala som si ibalgin ešte u zubárky a potom aj wobenzym ... čiže u mňa sa žiadna bolesť ani opuch nekonali