FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Slabosť, točenie hlavy, únava

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "Slabosť, točenie hlavy, únava" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Choroby všeobecne
    nifo26.12.13 19:36??.??.69.1

Dobrý deň, už dlhšiu dobu som spozorovala na sebe čudné veci,ktoré sa mi pred tým nikdy nediali a chcela som vás poprosiť,že ak má niekto skúsenosti s niečím podobným by mi mohol poradiť,pomôcť :-) Najskôr to začalo len nevinným krutenim hlavy,no teraz sa mi hlava točí už pravidelne celý deň, pri každom zodvihnuti sa zo stoličky alebo keď lezim a idem sa postaviť.Aj keď si najskôr sadnem a až potom sa pokostavím sa mi točí tá hlava.Celý deň má boli a ide mi vybuchnúť. Som slabá ,a unavená,najradšej by som prespala celý deň..Nevladzem sa držať na nohác. Cítim sa ako dehidrovana a aj keď vypijem za deň 3 litre vody mám stále sucho v ústach.Je mi v kuse teplo,no napriek tomu mám husiu kožu na celom tele a na hlave a keď sa oblecem mi je teplo..Je čudné,lebo v podstate celé dní len spim, nepotrebujem ani jesť ani chodiť na WC,jediné na čo sa zmozem je si ísť uvariť čaj a zobrať minerálku..Spim,chudnem,blednem a slabnem……Už nič iné nerobím……Prosím vás ak mi niekto vie poradiť tak nech sa ozve,budem vďačná za každú radu ;-)

• nifo02.01.14 16:37??.??.124.114

Ďakujem vám za rady,najbližšie keď bude doktorka ordinovat tam skočim,len neviem ako sa tam doplazim keď už neviem poriadne stať ani na nohách :-( Ale snáď to nebude nič vážne ;-(

• PsychoPrincess27.12.13 14:35??.??.174.139

nifo - nebolo by odveci zájsť za endokrinológom na vyšetrenie... štítna žľaza dokáže narobiť riadnu šarapatu (viem z vlastných skúseností...)...

• PsychoPrincess27.12.13 14:33??.??.174.139

lele 41 - taktiež mám tetániu, ktorá sa u mňa prejavuje najčastejšie vtedy, keď to najmenej čakám...rok mi bolo ok, nemala som žiadny veľký záchvat, no začiatkom septembra sa to spustilo znovu - posledný veľký záchvat som mala cca pred týždňom aj pol... neurologička mi už dávnejšie predpísala Neurol - že si ho mám dať vtedy, keď budem cítiť, že na mňa lezie záchvat (a ako to mám vycítiť, keď sa záchvat dostaví z ničoho nič??? =/), no ani som sa ho nedotkla... nedávno mi obvodný predpísal Lexaurín (no po tom, čo som čítala, aké nežiadúce účinky môže vyvolať a akú závislosť spôsobuje...prišlo mi zle...)... neužívam žiadne lieky tohto druhu, netrpím depresiami, iracionálnym strachom...nie... môj problém spočíva v tetanii =/ ak sa môžem opýtať, čo ti pomáha v boji proti tejto hnusobe? =/ nechcem zakrývaj jej symptómy...chcem sa jej konečne ZBAVIŤ a nežiť v obavách, kedy ma zas pochytí...

• lele4127.12.13 12:12??.??.146.189

Mila nifo.....ja som presne toto iste prezila bolo to pred dvoma rokmi tie iste priznaky,neskutocna unava 24 hod som prespala schudla som nechutilo mi jest,mala som tazke obdobie praca ,skola rodina strasne to bolo.....potom som brala ADP-cytalopram a ponich som sa citilaplna energie-----bolo fajn......este popritom mi zistili tetaniu ono to vsetko suvisi do seba vycerpanost,psychika a uz to ide ....teraz mam problemy z krvnou chrbticou zavraty tocenie vycerpanost beriem aj lexaurin ,nabuduci tyzden idem k psychiatricke a uvidime vi neprejdem na adp.......preliecit trosku a vobec sa nebranim adp.....viem akym pelom som si presla a ako mi bolo pocas liecby takze hore hlavu niesme stroje ale len ludia......nebran sa liecbe pretoze moze to vyustit do horsich stavov a to urcite by si nechcela.....som zdravotnik takze viem ocom hovorim....drzim palce.....

• He Is A Legend27.12.13 08:36??.??.89.94

vklude to moze byt zo psychiky ja uzivam antidepresiva tiez mi to takto zacalo z nicoho nic a presne som mal tie iste priznaky .... chod krv testy moc testy vyter neurolog a potom psychiater

• Lulu201126.12.13 21:48??.??.36.191

a este to moze byt aj cukrovka, pijes dost, nemala by si mat sucho v ustach pri 3 litroch :( radsej nech ti vezmu biochemiu a krvy obraz

• Lulu201126.12.13 21:47??.??.36.191

to vyzera na nedostatok zeleza, ja mam polovicne hodnoty a trpim takmer celodennou unavou, vstavam unavena

• mjanik26.12.13 20:34??.??.199.184

najskôr si daj preliečiť krčnú chrbticu a potom postupne odstrániť všetky príznaky ktoré zostanú

• nifo26.12.13 20:13??.??.69.1

Ja ju zajtra navštívim a nenechám sa odbiť,lebo mňa tiež vždy tak odborné pri každej návšteve..Snáď to nebude nič vážne,chcela som počuť len nejaké skúsenosti ľudí.

• RNG26.12.13 20:04??.??.240.174

Travenie je vec dostatku kyselin enzymov, mikrovlaknin a probiotik v crevach. Chybajuce si musis doplnit, inac telo nevie poriadne stravit jedlo a vytazit potrebne ziviny z neho.

Pri znicenej crevnej flore antibiotikami miesto uzitocnych probiotik,

co ti pomahaju travit, vyrabaju vitaminy a ziviny pre telo a hlavne hromady obrannych latok,

tam mas skodlive mikroby, co jedlo len kazia,a produkuju rozne toxiny, co ta otravuju a ziadne ochranne latky.

• lilyiankaa26.12.13 20:03??.??.176.110

radšej ju navštív a toto všetko jej povedz ... ja som u mojej šťastie nemala, stále ma posielala preč s tým, že mi nič nie je .. u mňa trvalo polroka, kým som sa z toho dostala .. polroka zo mňa bola živá mŕtvola ... nenechaj to zájsť tak ďaleko .. choď za doktorkou čo najskôr a nenechaj sa odbiť .. mne sa postupom času žalúdok a črevá zlepšovali, ale veľmi som pochudla a zjedla som max. jednu výživu denne, no strach a hrôza ...

• nifo26.12.13 19:48??.??.69.1

No to praveze neviem čo mi je.Ale keď sa logicky zamyslím nad tvojou odpoveďou mi to dáva aj zmysel,lebo v poslednej dobe,respektíve už 3 roky užívam strašnú hromadu liekov..A neviem či mám navštíviť obvodnu lekárku alebo nie……

• lilyiankaa26.12.13 19:41??.??.176.110

nemáš problémy so žalúdkom alebo črevami? mne takto bývalo, keď som bola "predávkovaná" antibiotikami a tým pádom som mala zničený žalúdok i črevnú mikroflóru.. bola som slabá, bledá, len by som spala, nedokázala som sa ani postaviť, skoro som ani nevnímala a nič som nejedla

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Prežite krásy zimných dní a vianočných chvíľ v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku

Online lekáreň PILULKA

Online lekáreň PILULKA

Využite do konca apríla Wallet zľavu 15% na všetky produkty na pilulka.sk

^ Späť na vrch