Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Milujem ho

Príspevok v téme: Milujem ho
Niko339

Pár mesiacov dozadu som si myslel že som ako väčšina ostatných, teda proste hetero čo je zatiaľ nezadaný.
Ale... V septembri mi niekto napísal, stali sa z nás najprv len priatelia čo si raz za čas napísali, potom to šlo o úroveň vyššie, dal mi svoje číslo aby sme mohli komunikovať cez appku v mobile. A potom to šlo o dosť rýchlejšie. Pôvodné konverzácie na ktorých sme začínali sa začali pomaly vytrácať a začali sme sa rozprávať o osobných veciach. Odhaľovať svoje myšlienky a potom raz to proste prišlo.
Nejako som si spočítal 2 a 2 a na rovinu som sa spýtal čo je zač, či gay/hetero/bi. Povedal mi že je gay a... o pár dní neskôr to prišlo. Proste a jednoducho, zamiloval som sa doňho.
Potrebujem každodennú konverzáciu pre dobrú náladu a neustále naňho myslím. A kvôli nemu sa chcem vzdať svojho domova, pretože cítim že to so mnou aj on myslí vážne.
Nie je to len vzťah o sexe... je to viac a aj ked som ešte mladý... chcem len jeho a nikoho iného.
Ale aby sme mohli byť spolu, potrvá to ešte nejaký čas... A desí ma len to, že za ten čas než budeme spolu sa môže toho veľa stať...
Čo mám robiť?

MultiLevel

Davaj si pozor na prenos sexualnych chorob. To je asi tak vsetko, co mas urobit :D :D Prosto rob tak, ako citis, ze je dobre...konaj tak, aby si bol stastny :)

Niko339

Ďakujem :)
Po prvý krát v živote, po toľkých rokoch kedy som bol doslova dennodenne v depresiách a mal som chuť len umrieť.. Po prvý krát nezažívam tie stavy každý deň.
Teraz som konečne šťastný a na okolie sa zvysoka kašlem.
Ďakujem ešte raz :))

alexova

ahoj, urob to co ti hovori srdce, vies mozes byt akokolvek opatrny.. co sa mam stat sa stane ale ak ti mozem dako poradit, ak citis naozaj uprimnu lasku nevzadvaj sa jej len preto co povedia ludia,ale kvôli prekazkam. prajem ti vela stasticka nech vam to vide:)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Milujem ho - Fórum - ZDRAVIE.sk