Priatel taxikar

zdenka6

myslím si tým že je taxikár to ešte nemusí hneď znamenať že ťa bude podvádzať z každou jednou zákazníčkou ktorú bude viezť. Treba trošku viacej veriť svojmu priateľovi

majusaa

keby ta chcel podvadzat tak moze robit kde chce. Pokial to niekto chce tak si najde prilezitost nato aby to spravil

quiksinka3

presne tak jacki, ale stale je to o povahe cloveka, o jeho charaktere a chrbtovej kosti =) a nie o povolani... beriem to trosku osobne, lebo tiez som mala taxikara =)

jacki

presne tak quksi naozaj mas pravdu,najdu sa aj slusny,no proste su aj taky chlapi,ktory ked ma raz taku povahu,a je proste ako sa vravy,suknickar,tak tu zenu podvedie pri hociakej prilezitosti.

quiksinka3

dik jacki. a domi,najdu sa aj slusni, ver mi. dokonca aj taki, ktori nepijú, a dokonca su verni svojim partnerkam. poznam ich hned niekolko. ako sa hovori, nehadz ludi do vreca s ostatnými...

jacki

tak tak presne tak,ako hovori quksi,suhlasim s nou,ak je to muz,ktory ma raz taku povahu,tak ta podvedie napr.aj doma,zatial co by si si ty isla nieco vybavyt.

&

Medzi taxikarmi ale slušného nenájde iba žeby šoféroval luxusný taxík veľa z taxikárov hreši ako vojaci, spijaju sa a kupujú si stetky na sex. Ak si náročnejšia hľadaj inde.