Priatel taxikar

poPotvorka

Noo ebi trosku strelila ,ale v podstate kazdy mame nejake tie "poziadavky"
Dominika .... ak ma tvoj priatel velky chtíč ,moze pracovat aj v pohrebnej sluzbe ,ajtak si vzdy najde nejaku tu na pobavenie ..... takze neposudzuj jeho umysel podla profesie

zlodejMeciar

A moj nazor je ze kazda to nazyva inak, mne osobne to je jedno ako ktora zije a ake ma hodnoty ale nebudte povysenecke a nerobte zo seba hrdinky ked bez takych frajerov by ste boli stratene

ebi777

vôbec nie, mám frajera, ale určite nie kvôli jeho peniazom, skôr kvôli jeho nezvyčajného intelektu a jeho impulzívnosti a priebojnosti
proste to je taký pud, každého človeka niečo iné priťahuje, preto nie je miestne niekoho odsudzovať!!! maximálne je miestne povedať si svôj názor! ale odpustite si komentáre podobného typu bleee, fuj

zlodejMeciar

Ta ebi ma filter nastaveny vysoko, vacsinou vieme preco vyhladava take tipi muzov, pohrda beznymi profesiami ani nema prehlad.
Necudoval by som sa keby to bola z tych pipek co sa vyvyzaju v suv ale ako k nemu dosla sa uz nerada chvali

Dominika1127

Veľa z vás hovorí,ze tuto pracu robia lenivy ludia alebo ti co robit nic ine nevedia ale racej robit v nejakej fabrike za ledvaj 500€ alebo taxikara za cca 1000€-1500€ mesacne...nehovorim ze tak zarabaju vsetci ale poviem vám že tato praca ide...a ties ako niektori hovorite ze ked bude chciet podviest tak podvedie hocikde..a stym ze sa moze nieco stat tak to je ties pravda:((

&

Pán magister mámsom chlop a nikoho neurážam cení si prácu upratovačky aj smetiar ak si ju robia poctivo. A písal som sú dve skupiny taxikárov čo nemajú na vyber a ti čo nič iné robiť nevedia.

MultiLevel

teda rizikove je, ale v inom zmysle.....ktokolvek mu moze nastupit do auta, ublizit mu a to by ma teda daleko viac trapilo, ako nejake podvadzanie s nechutnymi opitymi zenskymi :)

MultiLevel

Poznam dvoch taxikarov, ktori su velmi vitalni, po praci sa vyspia a bezia s detmi na ihrisko :) A nemyslim, ze by zrovna povolanie taxikara bolo nejake "rizikove". VSETKO vzdy zalezi od povahy cloveka, od jeho moralky, zasad a podobne...Podvadzat moze, aj keby pracoval v kniznici alebo v coop jednote ach....