Vyprázdnenie žalúdka

Príspevok v téme: Vyprázdnenie žalúdka
Anna1123111

Zdravím, potrebovala by som pomoc a to dosť súrne. Mám veľké problémy s vyprázdňovaním, už som skoro celý týždeň nešla na záchod. Vyskúšala som už všetko možné, mám aj rôzne lieky na preháňanie, varím si čaje na vyprázdňovanie žalúdka, jem rôzne jedlá na prečisťovanie žalúdka no nič nepomáha. Som diabetička a mám ťažkú cukrovku a veľmi by som potrebovala pomoc, aby som si prečistila žalúdok. Prosím každého kto s tým má nejaké skúsenosti, aby mi pomohol čo by mi mohlo pomôcť, vopred ďakujem.

vicky_025

nuž neviem vážne, aj preto som tam napísala, že sa necítim byť ako najvhodnejší radca. ale mňa nezapekalo ani pri veľkej zápche, keď som psyllium začala užívať. pila som veľa vody a hlavne celkovo upravila jedálniček, no ktovie, možno je to aj individuálna záležitosť...

ebi777

preboha psylium urcite nie, este ta viacej z toho zapecie, psylium urcite sa neuziva pri takejto akutnej tyzdennej zapche!!!!
sice vlaknina psylium sa uziva proti zapche, ale skor preventivne na udrzanie kondicie criev a na ich precistenie

ak si este neskusala, tak si kup liecivu vodu saraticu a zajececku horku a tieto pi

smajlo3

skusala si regulax kocky ako prehanadlo? zevraj su dost silne a mali by pomoct, a ak nie, tak veru problem bude niekde inde

vicky_025

nuž tu ide skôr o vyprázdnenie čriev ako vyprázdnenie žalúdka.
nie som doktor, čiže keď je tam v otázke aj tá cukrovka, ťažko sa cítim ako vhodný radca.

ale keď ani po preháňadlách nedošlo k vyprázdneniu, nuž ktovie.... prvotne by som to nimi ani neriešila, je totiž ľahké byť na nich neskôr doslova odkázaný...

vyskúšala si psyllium??