Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo nemôžem schudnúť?

Príspevok v téme: Prečo nemôžem schudnúť?
DarkBella

čavte... mám 21 rokov, 166 cm a 55 kíl... snažím sa schudnúť aspoň na 50, ale nejde to... málo čo jem, jedávam 2x do dňa, vynechávam raňajky, niekedy aj 3x... nejedávam tučné jedlá ako syry, vyprážané a pod. ... no napriek tomu je už mesiac moja váha stále na tom istom... neviete mi prosím niekto pomôcť? čo robiť, aby to šlo dole? aktívne nešportujem, ale pohyb mám... no nechcem nabrať svalovinu, len zhodiť všetok tuk... ďakujem

maricenka

znie to neuveritelne, ale ked budes jest pravidelne, 5 x do dna po malych davkach, mas sancu schudnut. ked jes, tak startujes svoj metabolizmus. ked nejes, telo potravu nespracuva. tiez pomoze vela pohybu.

vicky_025

čo robiť? viac jesť! ak ješ máličko a len dvakrát denne, si tak akurát spomaľuješ metabolizmus. hladovaním nestrácaš tuk, ale prichádzaš o svaly, ktoré ti práve v chudnutí pomáhajú.
raňajky sú podľa mňa dôležité jedlo, neraňajkovať ti schudnúť nepomôže.

čiže nevynechávať, nech je z každého jedla aspoň 50 percent ovocie al zelenina (najlepšie pre teba zaradiť ovocie na doobedie) a zaradiť ten pohyb nejaký. aspoň dva trikrát týždenne. nemusí to byť hodina, aj 20 minút stačí, ak zvolíš ten správny. športu sa nebáť, ono ani silový tréning z teba za mesiac dva nezrobí kulturistku z tehličkami na bruchu. ak chce človek dosiahnuť takého výsledku, je za tým more driny...

kedže ty podľa výšky súdim nemáš žiadnu nadváhu, nepôjde to pravdepodobne dať dolu veľmi rýchlo, ale postupne to pôjde ;)

be-fit

ahoj ak chces pridaj sa kumne www.zdravie.sk

ale v podstate ti poviem, ze si si odpovedala vo svojom prispevku sama: "málo čo jem, jedávam 2x do dňa, vynechávam raňajky, niekedy aj 3x" - treba papat 5x dodna, aj ked len malicke porcie a ranajky su zaklad :), takymto stravovanim, si len spomalis metabolizmus :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo nemôžem schudnúť? - Fórum - ZDRAVIE.sk