Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Poranená koža na penise?

Príspevok v téme: Poranená koža na penise?
MINGO

Zdravím, pri masturbovaní som som si na penise všimol, že kožu mám akokeby poranenú(podobne ako keď sa človek mierne poreže pri holení). Vôbec mi to ale nekrvácalo nič, len to bolo červené, len som sa zľakol. Neviem či som si ho trocha nepodráždil z toho masturbovania, robím to každý deň - niekedy aj 2x denne. No tam kde som to mal trochu zakrvavené, mám tam takú ranku(podobne ako pri tom holení keď sa porežem a potom sa mi to zahojí). Čo myslíte je to OK? Tipujem že po pár dňoch sa to zahojí, nebolí ma to ani nič, už som aj masturboval a pohoda, len mám z toho trochu strach.

Ďakujem za každú odozvu!!!

MINGO

To Wreck: Ďakujem za radu. Nebudem teraz pár dní honiť(teda budem sa snažiť:D) Keby to nemizne alebo čo pôjdem s tým na kontrolu...Občas mi ho vyhoní aj kamoška svojimi rukami, hádam mi nič z rúk nepreniesla...

wreck

tiez to mavam. na hornej strane, tam kde najviac tlacim palcom. kozicka na brku sa velmi rychlo regeneruje, niekedy mam pocit, ze rychlejsie ako inde. pouzi jemny olej alebo krem, aby si znizil trenie medzi rukou a brkom. inak je dobre honitbu vykonavat s cistymi rukami. ked uz si ho zoderies, nech sa ti tam aspon nedostane infekcia. :-)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Poranená koža na penise? - Fórum - ZDRAVIE.sk