Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zubny strojcek

Príspevok v téme: Zubny strojcek
zabka07

Ahojte,chcela by som si dat zubny strojcek,viete mi prosim poradit dobreho zubara v trencianskom kraji?Pocula som,ze v Banoviach,Prievidzi a Trencine su nejaky,nemate skusenosti?A este by som sa chcela spytat aka je cca cena strojceka uz so vsetkymi kontrolami.Je cenovo velky rozdiel medzi klasickym zeleznym strojcekom a tym bielym?Prosim poradte,velmi by mi to pomohlo :)

prezývka

presnú cenu nikto nepovie odhad sa dozviete pri konzultacii pretože nikto nevie aká liečba je vhodná, akú má odchýlku, či treba dávať strojček na obe zuboradia ale určite treba počítať okolo 1000,- eur ak dopláca poisťovňa ak nie tak aj dvojnásobok. Ale naozaj toto je len orientačné. A neplatí sa celé naraz. Najdrahšie je nasadenie a sňatie strojčeka pri ukončení liečby, inak len ked je treba niečo opraviť resp. vymeniť.

Nikiitaaa

Chcela by som sa opytat moja dcera ma 13 rokov kolko by ju visli rovnatka chcela by som ist do Starej Turej tam to je vraj lepsie a su tam aj dobry a skusenejsi zubari :)

prezývka

Ja som chodila na Starú Turú bola som spokojná. Cenovo je to velmi rozdielne zaleží na tom v akom stave zuby máš. Mňa to vyšlo okolo 1000 € vtedy ešte teda v Korunách okolo 30 000,- Záleží aj na tom kolko máš rokov, lebo do 18 rokov ti časť preplatí poistovna ak viac tak nie a vtedy to bude ah dvojnásobok. Klasický strojček je lacnejší aj ked viac viditeľní ale bolo mi povedané že ten \"biely\" vydrží menej a komponenty treba častejšie vymieňať takže sa to môže ešte o dosť predražiť. Najdrahšie je nalepenie a odstranenie strojčeka inak kontroly neboli také drahé záleží na tom čo ti robia.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zubny strojcek - Fórum - ZDRAVIE.sk