Svrbenie posvy

Príspevok v téme: Svrbenie posvy
caribea

ahoj..
uz druhy krat ma trapi tento problem
prvy krat asi 2tyzdne dozadu som zacala mat tieto starosti
svrbenie vytok
a biele hlieny vo vnutri a kopu a ko ked mate zahnisane hrdlo:/
je to strasne neprijemne
kupila som si capiky fytofontana a davala som si ich na noc po dobu 5...6..dni
pomohlo to
k lekarovi mojmu som nesla pretoze je momentalne mimo a neordinuje
a teraz znovu opat svrbenie a uz sa mi opat robie tie hlieny biele
co mm robit z coho to moze byyt nikdy som tym netrpela
mam syna takze sexualny zivot vediem s manzelom ale podobu tejto liecby capikmy sme ho prerusili nez sa z toho dostanem a ono sa to zase vratilo
lekara navstivit bud.tyzden az tam bude co mam do te doby robit
tie capoiky pomohli ale tak mozno uz tak ku koncu ''doberania''
prosim poradte mi dakujem ale co najrychlejsie vdaka

Zuzuolej

Anonym1, teda anonymka :), je to mykoza a liec to co najskor, nieje to sexom to moze mat rozny povod
mozes skusit viacere veci, vyluc sladkosti, nenos tanga a uzivaj wobenzym, mne to pomohlo a uziva sa to aj preventivne, aby sa ti to nevratilo

anonym1

Ahoj, ešte som s nikým nemala pohlavný styk mám nepríjemné svbenie v pošve a zapáchajúci hrudkovitý výtok už dlhšiu dobu ma trápi a neviem co s tým :'( pomôžte mi prosím niakým tipom na domácu liečbu ... Dopredu ďakujem :)

maybe2121

Kašlite na nejaké chémie z lekárne,tabletky, mastičky a všelijaké sprostosti... Odporúčam najlepší recept na mykózu - REBRIČEK OBYČAJNY. A to takým spôsobom, že si natrháte niekoľko byliniek a normálne z nich uvaríte v hrnci (asi 2-3 litre vody) ako čaj. Keď zavrie voda, odstavíte oheň a necháte bylinky ďalej lúhovať v hrnci. Potom bude potrebné, aby ste si už vychladnutú vodu (nie studenú, ale teplú) preliali do nejakého lavóra, alebo niečoho takého, aby ste si do tejto vody mohli sadnúť. Kto chce môže si urobiť kúpeľ z tejto bylinky, že si ten čaj vyleje do vane a bude v tom ležať. Ja som v tejto vode sedela, už som to neriedila s čistou vodou. Takéto "sedenie" mi pomohlo na 100%. Sedela som v tom asi 20 - 30 min. a pomohlo mi to v podstate ešte v ten deň, už som nepotrebovala takýto kúpeľ znovu absolvovať a svrbenie už nebolo. Ale ešte by som chcela poradiť, že ak už vstanete z kúpeľa, aby ste sa uterákom neutierali, ale nechali sa len tak prirodzene vysušiť. Rebríček obyčajný je dostupný všade - je to bylinka, ktorá je doma na dvore, pri ceste, v parku ak nie je pokosený, na lúke atď. No všade ho vidím...Tak dúfam, že som týmto pomohla a že nebudete pohodlné a namiesto tejto bylinky, aby ste si ju išli natrhať si kúpite z lekárne nejaké tabletky, či mastičky...

Monika Monika

Ahojte...druhy den pocitujem svrbenie,ale ziadny vytok ani ziadne ine zmeny len svrbenie.... co by to asi bolo? kedze pri mykoze sa prejavuje aj vytok a to ja nemam... zacala som od vcera pouzivat Canesten, ale svrbenie je stale take iste...co by ste mi odporucili? Dakujem za radu

maricenka

na mykozu su dobre tablety canesten gyn. dobre sa aplikuju a tiez dobre zaberaju. mam dobre skusenosti. je vsak tiez nevyhnutne upravit stravovaci rezim. jest menej sladkeho...

Laura14

Majka:):):)
dakujem, za radu, snad sa to da opäť do poriadku.
prosím ťa ešte ako sa volali tie tabletky? či to boli len na predpis?

Majka:):):)

ja som takyto problem mala nedavno..musim ti povedat ze vsetky volne predajne lieky mi pomohli ale iba kratkodobo. Nepapaj velmi sladke...precitaj si nieco o spravnom stravovani v pripade Mikozy, ktoru pravdepodobne mas na internete..to tiez vlemi pomaha...navyse aj alkohol a hlavne pivo...proste vsetky sacharidy vyluc zo stravy. Papaj zeleninu jogurty, acidko a taketo veci...napravi ti to prostredie tam dolu aspon do doby kym sa tvoj doktor nevrati. Lieky ktore mi predpisala doktorka uz zabrali a nevratilo sa mi to spat. Dovtedy dufam ze sa ti stav zlepsi a prajem skore uzdravenie z tej nepriejemnej choroby a este mala rada. Trocha si na tie cukry davaj pozor a casto sa umyvaj aj po tom ako sa vyliecis..tka tyzden dva aby sa ti to nevratilo. Ak sa ti hnusia posvove tabletky, vypytaj si od lekara normalne tabletky a nejaku mast. a navyse...ak nechces uskodit aj svojmu partnerovi tak nemajte pohlavny stik pretoze je to prudko nakazliva choroba a nielen sexom..kazda ranka ktora by sa dostala do styku z bakteriamy by mohla nakazit tvojho muza. Neboj sa urcite sa skoro vyzdravies :):) Drzim palce a nebud zufala. Je to bezna lahkoliecitelna choroba ak sa zachyti skoro.

blondula

Laura14.... to cakas,pokym sa ti stav nezhorsi ?? mas uz zapachajuci vytok,nechapem,ako niektore zeny mozu take nieco mat a cakat na "zazrak" :-( a k tomu,ked este aj priatela maju !!! bleeeee..... na zapachajuci vytok ti ziadna "domaca" rada nepomoze !!!