Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hrča na čele

Príspevok v téme: Hrča na čele
Helpp

Dobrý Deň, to som ja písal som tu asi pred týždnom, Mám 15 rokov,(muž) a pred 3týždnami sa mi (z ničoho nič, (nevylučujem že som sa udrel) na čele objavila maličká hrčka, ktorá sa mi ešte zmenšila nieje takmer vobec vidno, iba cítiť trochu pri dotyku, mám ju už niečo cez 3týždne, Pri dotyku je taká čjvm niekedy taká trochu mekká ale nie moc, absolutne nebolí pri dotyku, nemám absolutne žiadne zdravotné problemy, žiadne bolesti hlavy, absolutne zdravý, len znej mám proste strach, stále sa jej dotýkam a som z toho nervózni, vačšinou dňa nanu nemyslím, cvičím, chodím von atď, ale ked nanu začnem myslieť nemožem prestať čo ak to je niečo vážne.. Však k doktorovi by som chcel isť až po sviatkoch, len proste potrebujem od doktora počuť že to nieje nič vážne, najlepšie niako to odstrániť alebo čo.. Proste mám z tej hlupej hrčky strach. Minule som sem písal a hovorili mi že určite to nieje nádor že sa nemusím báť, ale stále proste nato myslím každý den niaku dobu, lebo proste hrčka je malá nezvačšuje sa má pár (milimetrov) ale ani sa nezmenšuje. Je taká aka je, bez zmien, Ale nemám žiadne bolesti ani nič, Tak ja neviem.. Myslíte že by som to mohol mať niaky nebezpečný nádor ? ........... Ďakujem za rady :/

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hrča na čele - Fórum - ZDRAVIE.sk