Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Sex s novym partnerom

Príspevok v téme: Sex s novym partnerom
adriana08

Mam noveho priateľa, sme spolu 2 mesiace, je to moj tretí vzťah. Ja mam 31 a on 36 rokov. Všetko je super,rozumieme si. Sex je super, ale zaskocil ma s niekorymi vecami pri sexe, ktoré ho vzrušujú, napr. lízanie ucha,olizovanie jeho pier jazykom, to ho neskutočne vzrušuje, alebo nosa, mne to pride hrozne divne a smiešne :) , predtým som nič také s bývalými partnermi nerobila, ale tento ma s takýmito \"požiadavkami\" zaskočil, aj vy robievate svojím partnerom podobné veci?

poPotvorka

Uhadol si raptor ,pre mna niet podivnych veci ,ja tak domina ako i subina ,takze take lizanie nufacika ma nerozhodi
(len zartujem samozrejme)

wreck

adriana08, ty ze mas 31? a to je v akej ciselnej sustave? :-)

lizanie cohokolvek na partnerovom tele je pripustne a vhodne. od viecok, cez usi, krk, pazusky, kozicky, brusko a lono az po prsty na nohach.

ci teraz, ked ti to tu odsuhlasime, tak uz ti to nepride divne?

tak ja teda davam suhlas - chodte na to, robte to tak.

USA

Ja napr. od ženy chcem aby mi lízala palce na nohách, ona zas chce aby som jej zadok natrel čokoládou a oblizoval :-)))To bolo len zopár z naších úchyliek :-) S priateľkami mám zas iné.

MultiLevel

snad je jedno, ci to iste robime my svojim partnerom :D Ale ak to chces vediet, aj ja robim s partnerom veci, ktore by niekto mozno povazoval za "divne". Avsak paci sa nam to obom a to je dolezite....
Skor by si sa mala prestat nad tym pozastavovat. Bud to budes brat ako dospela a teda mu budes chciet robit veci, ktore mu skutocne sposobuju vzrusenie, alebo ti to je neprijemne a v tom pripade to nerob! Ale vysmievat z toho, ze niekoho nieco vzrusuje je...hmmm :) smiesne :)

lilyiankaa

tak olizovanie nosa je trošku divné, ale každému sa páči niečo iné ... myslím, že môžeš byť v kľude a byť rada, že od teba nechce iné úchylnosti

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Sex s novym partnerom - Fórum - ZDRAVIE.sk