Nejaká dobrá dieta ktorá vam pomohla?

Príspevok v téme: Nejaká dobrá dieta ktorá vam pomohla?
MC-Sima

Prosím poradte mi nejakú dobrú diétu potrebovala by som schudnút 8 kíl a neviem ako :/ Počula som vela o dukanovej diete ale vadí mi strašne že prvé dni sa jedia čisto belkoviny no ja by som práve vydržala bez tých bielkovín ale zeleninka a ovocie by mi strašne chýbali :/ Skoro každý den cvičím asi hodinku a chodím každu stredu na aerobik a pilates takže pohybu mám dost :// Mala som 50 kg a teraz mám 58 chcem sa vrátit na tých 50..Za všetky názory dakujem :)

kilecko

Mne pomohla 90 dnova dieta ,za 3 mesiace so dala dole 8kg a potom ale uz bez diety za dalsi mesiac 3kg je to super dieta drzi sa bielkovinovy ,skrobovy,uhlodydratovy to su cestoviny a vitaminovy den varis si kazdy den v ramci dovoleneho ziadne obmedzenie tam nieje dokonca vzdy v uhlohydratovom dni kolac ja som tento rok pojedla vsetky suche kolace ked som to drzala a potom 29,58 a 87 den su vodne vtedy sa len voda pije zvladnes v pohode tak uz len spravne rozhodnutie a v novom roku treba zatocit z kilami a na jar si uz kupis nove oblecenie ako ja tak vela zdaru prajem

lekno8

bielkoviny sa jedia prve dni-ale to iba tolko kolko chceš schudnut-to je od 2-do 7 najviac dní,ale to je iba ked uz chceš schudnut az 20kg,aj viac.
dukanka,je dobrá,a myslím že aj 90 dňovka,je na tebe čo si vyberieš.
mne dukanka pomohla,ale prestala som,od januara sa rozhodnem či sa vrátim k dukanke,alebo 90-dňovke.ved si prečitak stranku dukanky a 90.dňovky.su tam zaujimave recepty.