Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Epilácia tam dole

Príspevok v téme: Epilácia tam dole
sára7845

ahojte žienky. písala som aj v kategórií krása ale nik tam neodpísal tak píšem preto tu. Chcem sa len opýtať či sa niektorá z vás sama epiluje tam dole. Aj v oblasti pyskov. neviem či sa to vôbec dá vydržať preto sa vás to pýtam. Alebo mi už len ostáva ísť do kozmetického salonu len tam to je dosť drahé. Dostala som veľmi kvalitný epilátor z tých najnovších. Skúšala ste to niektorá z vás? ďakujem vopred za odpovede na priblblé komentáre neodpovedám

janekMY33

nezabudaj ze na intimnich miestach sa nachadzaju potove zlazy a depilaciou bi si si mohla privodit dobru infekciu a pod,

L.Borgia

epilátor na intímne partie som neskúšala, oholím sa žiletkou a niekedy aj pinzetou - pre dokonale hladký efekt, a ošetrím vždy balzamom:)

však ten epilátor spojazdni a sama uvidíš, či tú bolesť znesieš, alebo...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.