Odfarbenie z tmavohnedej (ciernej) na povodnu slabunkohnedu

Príspevok v téme: Odfarbenie z tmavohnedej (ciernej) na povodnu slabunkohnedu
AfterEight

Ahojte, chcela by som Vas poprosit, ci by ste mi mohli odpovedat na moj problem s nafarbenymi vlasmi.

Moja prirodzena farba je taka slabohneda-svetlohneda.
Az teraz skoro po 4rokoch farbenia som si uvedomila,aka je to sprostost,si farbit vlasy.Ale to tu riesit nechcem.

Vlasy som si farbila tak 4-5x za rok a za posledny rok sa mi stavalo,ze vzdy ked som si naniesla tmavohnedu, od cesticky nalavo,aj napravo tak 4cm mi to chytilo tak na tyzden,potom sa farba zmyla. takze vrch hlavy som mala svetly a zvysok vlasom skoro cierny. Uz som zufala,ze chodim ako ochechula. Skusala som pomenit znacky,aj som si teraz vlasy nafarbila asi 3x a vzdy slabsim a slabsim odtienom a stale to iste,vrch svetly, a smerom nadol cierne.

Vlasy nemam znicene,ale uz si ich nechcem takto neustale farbit,ale chcem s tym spravit koniec.

Citala som si aj tu prispevky,ale nenasla som niekoho, kto by mal presne tento problem.

1. nepomohlo by,keby si kupim nejaku blond farbu a potom si to este nafarbila slabohnedou?

2. ma niekto skusenosti s odfarbovacmi?

3. kolko stoji zakrok u kadernicky? ktora by mi vratila povodnu farbu vlasov

Dakujem za odpovede, prosim Vas odpovedajte len ti,co maju presne tento isty problem,alebo presli z tmavohnedej na svoju povodnu hnedu farbu

Pekny den prajem :)

Mima.89

ja som bola u troch kaderníčkach a každá ma odfajčila že to sa nedá odfarbiť, iba zosvetlovať postupne melírmi, že budem mať kadejaké farby dovtedy na hlave, že to bude finančne aj časovo náročné... a keď som sa spýtala na ten Syoss zosvetlovač tak mi povedala že to je kravina, že mi to s vlasmi vôbec nič neurobí, maximálne mi ich poriadne zničí. Ešte v ten večer som išla do drogérky a kúpila si ten Syoss, reku vlasy mi isto nezhoria, už zniesli dlhodobé farbenie na blond, trvalú, nejaký zosvetlovač ich isto nespáli. V 101 ma stál asi 5e, nájdeš ho medzi ostatnými farbami na vlasy, má takú istú krabičku ako farby. Inak vlasy sa mi po ňom naozaj nejak nezničili, a to som si ho nedala na hlave asi hodinu a pol. Samozrejme bol rozdiel medzi odrastami, korienkami ktoré boli farbené raz a spodkami vlasov ktoré boli farbené na tmavo už veľakrát. Ale budeš to mať medené, treba to potom aj zjednotiť medenou farbou. na to sa priprav že svetlohnedá to nebude.. musela som ako ryšavka pár dní vydržať a potom som si na to dala garnier popolavú blond aby vytiahla tie hrdzavé odlesky a zmývateľný svetlohnedý šampón.. a bolo to fajn.

AfterEight

bola som v 101 drogerii a v dm-ke a ked som si od nich pytala odfarbovac na vlasy,pozerali na mna,ako keby od nich pytam milion euro - takze nic.

nasla som ten zosvetlovac

ale spytam sa mojej kadernicky,kolko bude toto vsetko stat dokopy....nech sa mozem psychicky pripravit.

Kolko stoji ten odfarbovac prosim ta?

lilyiankaa

no ako som ti už písala, vlas je hrozne nasiaknutý tými veľa farbeniami už predtým a preto to vyzerá akoby sa ti konce vôbec nezosvetlili ... ja osobne by som doma neexperimentovala, ale radšej sa zverila kaderníčke

Mima.89

ja som si dala na skoro až čierne roky farbené vlasy Syoss odfarbovač 13tku, a vytiahlo mi to perfektne, oveľa lepšie ako som čakala. bolo to síce pri končekoch kuracie žlté a konce medené, no zrovnala som to najprv slabunkou medenou farbou a po vyzmývaní som na to dala svetlo hnedú a výsledok bol super.. Ale každé vlasy sú iné. Ale stálo ma to oveľa menej peňazí aj času ako keby mi to mala robiť kaderníčka a tak isto som nemusela chodiť flakatá s melírmi pol roka aby mi to vytiahla na bledšiu.

AfterEight

Skusila som ten ZOSVETLOVAC...a dopadlo to katastrofalne...davala som si ho hlavne na konce,kedze tie mam cierne,aby mi tie hlavne zosvetlili.

A skoncila som s vrchom pomaly blondavo-rysavym a viete co je paradox? Tie vlasy od usi dole,ako keby som si ani nezosvetlila,totalne cierne,ako predtym.

Tak som si na to dala iba sampon slabunkohnedy,prekrylo to,ale to sa rychlo vymyje.

Zajtra volam kadernicke a uz som zmierena teda,ze inak sa to neda a penazi miniem vela....

Takze zaver: iba kadernicka! a ziadna domaca chemia a ine pripravky...

AfterEight

keby vidis ako moje vlasy vyzeraju,ked aj moj frajer si vsimol,ze mam vrch totalne inej farby ako zvysok vlasov..to je uz co povedat...pochybujem,ze mi to zajtra zdvihne a bude tam kadernicka...dakujem,dakujem :) aj tak

AfterEight

je aj stahovac farby,aj odfarbovac,aj zosvetlovac :D kto sa v tom ma vyznat :D ...ale dakujem,aspon si sa ty vyjadrila :)

lilyiankaa

tie konce máš preto také tmavé, lebo vlas je už nasiaknutý za tie roky farbenia farbou a tým pádom vrch máš bledší a Ďalej ostatné vlasy tmavé .. viem, ako vyzeráš, teda viem si to predstaviť, ja som to tak istú dobu tiež mala a verím, že ti to prekáža ,,preto som to potom riešila tým sťahovaním farby ...ale musíš byť trpezlivá, lebo to bude asi nutné opakovať ... aj keĎ človek nikdy nevie

lilyiankaa

fuu, to ti fakt neviem povedať ako sa ten prípravok nechal ..mne to kadernička robila cca 3roky dozadu, ale názov skutočne neviem ... len mi povedala o čo ide a tak som do toho šla ..tiež som si chcela hlavu odfarbiť, ale keďže som si to raz tak urobila, keď som mala asi 16 tak už nikdy viac .. ja mam svoje tmavohnede vlasy a po odfarbení som vrch mala hrdzavy, stred cerveny a konce tmave ..vyzerala som otrasne ... tak som si ho hneď zafarbila .. počkaj kým tvoja kadernička príde do práce a nechaj si to urobiť odborne .. odfarbovač nie je veľmi šetrný k vlasom, zbytočne si ich zničís a viac vysušíš,a tento sťahovač je k vlasom šetrný ...