Odfarbenie z tmavohnedej (ciernej) na povodnu slabunkohnedu

Príspevok v téme: Odfarbenie z tmavohnedej (ciernej) na povodnu slabunkohnedu
AfterEight

Ahojte, chcela by som Vas poprosit, ci by ste mi mohli odpovedat na moj problem s nafarbenymi vlasmi.

Moja prirodzena farba je taka slabohneda-svetlohneda.
Az teraz skoro po 4rokoch farbenia som si uvedomila,aka je to sprostost,si farbit vlasy.Ale to tu riesit nechcem.

Vlasy som si farbila tak 4-5x za rok a za posledny rok sa mi stavalo,ze vzdy ked som si naniesla tmavohnedu, od cesticky nalavo,aj napravo tak 4cm mi to chytilo tak na tyzden,potom sa farba zmyla. takze vrch hlavy som mala svetly a zvysok vlasom skoro cierny. Uz som zufala,ze chodim ako ochechula. Skusala som pomenit znacky,aj som si teraz vlasy nafarbila asi 3x a vzdy slabsim a slabsim odtienom a stale to iste,vrch svetly, a smerom nadol cierne.

Vlasy nemam znicene,ale uz si ich nechcem takto neustale farbit,ale chcem s tym spravit koniec.

Citala som si aj tu prispevky,ale nenasla som niekoho, kto by mal presne tento problem.

1. nepomohlo by,keby si kupim nejaku blond farbu a potom si to este nafarbila slabohnedou?

2. ma niekto skusenosti s odfarbovacmi?

3. kolko stoji zakrok u kadernicky? ktora by mi vratila povodnu farbu vlasov

Dakujem za odpovede, prosim Vas odpovedajte len ti,co maju presne tento isty problem,alebo presli z tmavohnedej na svoju povodnu hnedu farbu

Pekny den prajem :)

AfterEight

Ja som bola uz pevne rozhodnuta,ze si kupim ten odfarbovac, videla som aj videa,cely proces a tym babam to pomohlo hned na prvykrat. Ale zrovna vcera kamoska ma odradila,ze jej po prvom raze zostala cervena hlava. Moja kad. Je az od 3.1. Dostupna a fakt mi to nehorazne svieti,ten vrch hlavy. Sa hanbim. Aky pripravok si pouzila?

lilyiankaa

ahoj, daj si stiahnuť farbu ..je na to prípravok, ktorý síce smrdí ako hnoj, ale pomáha ..samozrejme, bude asi potrebné ho absolvovať možno aj 2 či 3x ... mne kaderníčka stiahla farbu až na tretíkrát tuším ... farbila som sa paletkou, bola to stredná hnedá, ale chytila ako čierna :( mna to vyslo cca 20 eur, ale ja som platila len za prípravok, keďže mám kamošky kaderníčky a za nič ostatné peniaze odo mňa nebrali ... dúfam, že som ti aspoň trošku pomohla