Som tucna?

germi

lucia, ano, taku vahu a vysku mam, ale miery mam horsie ako ona. aspon vidno, ze na vahe fakt nezalezi, ale na tych mierach. sak sa vidim v zrkadle a uvedomujem si-triezvo- ze tych 10 kg, co chcem zhodit zo mna kostru neurobi... a nemaj strach, na tu 57 sa asi aj tak nedostanem. ked budem vidiet, ze mam dost, tak aj budem mat dost...

lucia31343

GERMI a nepisala si nahodou v teme
"kto kolko vazi a chce schudnut.." ze merias 176 a mas 67 kg??? a este ze pri vyske 176 je 54 kg anorekticky zaklad??? a ty chces mat 57 kg?? tak to ake miery chces mat ze tu pises ze ona ma dobre miery?

germi

paneboze, ved mas super miery :) ty vole, musis vyzerat jako modelka. vazne... ved co by si chcela chudnut- chces mat cez pas 30 cm abo co? vpoho to je, zostan takto aka si... mas to super, to mi ver ;)

ow3cka

Mam 150 vysku, 50kg, a tiez si myslim ze nie som modelka :) Ale radsej budem takato ako byt anorekticka.Jeme aby sme zili.Pekny den prajem.

sara

baby hore hlavu co je to tu za tema sviety nam slniecko tesme sa.a vobec nikto neni tucny,tucny su az ty co maju 200kg.aj ty za to obcas nemozu.takze nezatazujte sa nad tym viac.

sara

jasne ziadne diety nedrz je to hlupost.pokial nechces ja viem ze ide leto teda skoro uz je tu ,ale tak co uz.viem ze nam chudim sa to lahko rozprava ale budes v pohode.daj si sukienku slapky pekne triko si hod a kasli na vsetko.pa