Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Žiadna chuť na sex

Príspevok v téme: Žiadna chuť na sex
nespokojnaaa

Ahojte... Potrebovala by som radu.. S priatelom sme spolu dva roky.. No v posle...enej dobe nepocitujem ziadnu chut na sex... Predtym som s tym nikdy nemala problem... Aj ked som doteraz pri nom nemala orgazmus...vzdy som sa s nim rada milovala... No v poslednej dobe sa s nim milujem skor iba preto aby bol spokojny aspon on.. No pritom vzdy myslim iba na to.. Kedy to uz skonci... Co mam robit? Co to mohlo sposobit? Hak urcite nie... A nexhcem aby sme sa kvoli tomu rozisli...

zlodejMeciar

Je tu viacej otazok ktore si treba polozit, sexualnu potrebu necitis vobec ci len prinom? nemoze byt to tym ze si zistila ze ti sexualne nevyhovuje, nevie ta uspokojit a tym sa potreba vytratila? Kolko mas rokov, ci to nemoze byt vekom? Alebo sa vytratila vasen, vztah sa stal stereotypnym a tym to vyhaslo.

Moze to byt zla skusenost alebo ti doslo ze ti partner v tejto stranke proste nevyhovuje, to su najcastejsie priciny

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.