Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hepatopathia - dlhodobe problemy

Príspevok v téme: Hepatopathia - dlhodobe problemy
jano272

Dobry den, trpim hepatopatiou po hepatitide typu A. Pocas zistenia choroby som mal pecenove testy ALT 5,84, AST 2,73, GMT 1,93. Vysledky sona boli: pecen je zvacsena, presahuje rebrovy obluk o 3cm. Problem je v tom, ze je to uz viac ako rok od zistenia choroby a pecenove testy klesli iba zhruba o stvrtinu. Mam 27 rokov, dietu dodrziavam, alkohol nepijem, momentalne uzivam Lagosu, predtym 3 mesiace Ursosan. Viete mi niekto poradit, ako sa uz toho konecne zbavit? Dakujem za odpovede

RNG

Intenzivne cistenie pecene vyzaduje aj 2 mesiace pouzivania plneho protokolu dr Berksona, pozri cez Google.sk pod rng, pecen.
Zvacsena pacen moze byt aj zapalene alebo pretucnena, na to by som pouzival protizapalove, lecitin a calcium D-glucarate na odtucnenie a samozrejme zaroven aspon 20 gramov zmesi mikrovlaknin, co vylucenu zamorenu zlc z tela vynesu. Mikrovlakniny treba pouzivat samozrejme aj pri protokole dr Berksona, inac sa vylucena zamorena zlc v crevach znova absorbuje do krvi

Vlastne najmenej 15 gramov zmesi mikrovlaknin radim kazdemu pouzivat kazdodenne cely zivot pre zlepsenie zdravia cez podporu probiotickej crevnej flory a ucinne absorbcne odmorovanie.

Ivka 1

Jano nečudujte sa,centrum energie sa nachádza v pečeni, pečeň je chemická čistiareň organizmu ,preto ste stále unavený. V prvom rade potrebujete detoxikovať organizmus a podporiť prácu pečene.

jano272

Momentalne uzivam Lagosu 2x2 cps, pijem aj caj s pestreca marianskeho. Ide o to, ze odkedy mam tie zle vysledky, tak som stale unaveny bez zjavnej priciny a to mi prekaza v osobnom zivote a aj v praci.

jano272

Momentalne uzivam Lagosu 2x2 cps, pijem aj caj s pestreca marianskeho. Ide o to, ze odkedy mam tie zle vysledky, tak som stale unaveny bez zjavnej priciny a to mi prekaza v osobnom zivote a aj v praci.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hepatopathia - dlhodobe problemy - Fórum - ZDRAVIE.sk