Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mokvavé rany na rukách a tvári

Príspevok v téme: Mokvavé rany na rukách a tvári
Stanleex

Prajem dobrý deň, pred tým než začnem s mojím problémom chcel by som povedať, že už som čítal množstvo príspevkov ale tie ma ešte viac zmiatli a tiež budem nesmierne vďačný za akúkoľvek reakciu ktorá mi zas objasní niečo nové.

Tak ako je v nadpise, objavili sa mi mokvavé-suché šúpajúce sa rany na rukách v záhyboch a tiež na tvári na čele a v okolí očí a krku.

Zatiaľ som skúsil odborných aj neodborných lekárov, rôzne bylikové čaje, maste predpísané som nevyužil pretože viem že majú len potláčačí efekt, snažím sa dodržiavať diétu, skúsil som aloe vera, tabletky na odčervenie.

Ďakujem za to ak sa so mnou podelíte o to čo vám a možno ostatným pomohlo najviac alebo akou cestou by som sa mal vydať. Stano V.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.