Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nevrazivost medzi partnerom a mojimi detmi

Príspevok v téme: Nevrazivost medzi partnerom a mojimi detmi
anakonda

Pred niekolkymi rokmi som sa rozviedla-stastne. Ostali mi dve dorastajuce deti a byvali sme isty cas u priatela. Nerozvadzala som sa kvoli nemu.V priebehu dvoch rokov som postavila RD, kde aj spolu zijeme. Moje deti ho moc nemuseli, ale ani on nebol prikladnym priatelom pre nich. dcera ako plnoleta odisla do zahranicia, uz sa vratila,ale zije mimo nas, syn sa sice nevedel vpratat do koze tak sa tiez odstahoval. Zijem sama s priatelom v mojom dome, kde mi sice pomaha, ale nchce akceptovat moje deti,s ktorymi som si konecne vytvorila ako taky vztah a navrat k sebe. On ma svojho syna s ktorym sa stretava velmi sporadicky,ale na strane druhej akceptuje pritomnost svojej ex na rodinnych oslavach v jeho rodine, ale moje deti mu prekazaju. patricne im to dava najavo, takze uz to vyvrcholilo k jeho slovnym utokom na moju adresu a dcerinym utokom az fyzickym na adresu jeho,keby tu nemala priatela tak by asi jej tvar a aj moja vypadala ako nas stol, ktory rozmlatil.Je dobry, vsetko bolo OK kym sem deti nechodili, ale teraz sa zmenil na agresora.Neviem co dalej, deti chcu prist na silvestra, ale za podmiemok,ze on tu nebude. Nema kam ist, svoje majetky nechal svojej ex a svojmu synovi.Ako???

MultiLevel

boze moj....ako si len clovek dokaze "spestrovat" zivot kravinami....
Ta nevrazivost medzi nim a detmi sa niekde musela zobrat, nevstali ste predsa rano z postele s tym, ze sa nenavidia! Mali ste to riesit od sameho zaciatku. Niekedy su deti mudrejsie ako rodicia, zrejme, ak ho od zaciatku nemaju obaja radi, nikdy si sa nezamyslala nad tym, ze preco to tak je?
A take, ze sadnut si vsetci a rozpravat sa ako dospeli ludia, to vam tiez nenapadlo? Kazite si to sami...
A ty sa rozhodni, ci chces mat po boku takeho chlapa. Ak si dovolil vyskocit na tvoju dceru, myslis, ze na teba si nikdy nic zle nedovoli?

fero11111

zas nebud taka mudra dom a staral sa onich onu nebude to take lahkeee drahaaaaaaa:D tam sa to mzoe tahat roky kked ziju spolu ako druh a druzka viac ako 3 roky berie sa to ako manzelstvo a vsetci veci nadobudnute dovtedy pocas sa delia :)))) takze kazdy sex pre ktory ho milovala lubila ju vyjde teraz poriadne draho

Deria

Keby ta tvoj partner naozaj lubil, snazil by si tvoje deti za kazdu cenu ziskat. Ja by som nezostala ani s chlapom, ktory by nemal rad môjho psa, nieto este deti! Uz to nikdy nebude medzi vami dobre a deti su prvorade. Teba nema co zaujimat, kam pojde. Cim prv sa s nim rozides, tym lepsie. Pochopis to az neskor, ked sa odlubis.

Sejla

Anakonda ty si si vybrala otca tvojich detí a aj toho otčima. Obaja ich zavrhli a správali sa nevhodne, sama si písala, že od začiatku "nebol príkladným priateľom", takže očividne nebolo nikdy všetko ok. Tým, že mali zlého otca, znamená, že ani ten druhý nemusí byť dobrý, lebo však "sú zvyknuté"? A teraz vás chce dokonca mlátiť a ty stále vyhlasuješ, že ho máš rada?

fero11111

sex a to co mal medzi nohami bolo silnejsie ako tvoje deti ... hrozne mas co si si v minulosti zasiala len a len horsie to bude sex uz nieje to co bolo uz je to nuda a aj to jedine co vas ako tak spaja vyprchava pomalicky budes mat snim hodne problemov

a gratulujem ze deti chcu prist k tebe na silvestra ... aspon ze to ze na teba nezanevreli uplne ja by som to asi urobil

anakonda

Nie, on nebol od zaciatku taky. Ja som ho spoznala pocas mojho dlosihleho rozvodoveho konania a on bol jediny kto sa nas ujal uz po rozvode, kde boli hrozne pomienky. Deti mali vtedy 14 a 17 a boli radi ze sa dostali od svojho otca, vzdy bol fajn, pomahal,aj pomaha, len deti sa casom troska zacali menit, hladali dovod preco ich vlastny otec ich nechce , colo vela vselicoho na dlhe vypisovanie, ale ked sme konecne meli mat pohodu a klud prislo toto, odpor, majetnickost, ziarlivost?- sama neviem definovat tento stav. podotykam deti tu neboli pol roka a vsetko OK, tak co zrazu???? Trapi ho, ze on si nevie, lebo nevie vybudovat plnohodnotny vztah so svojim synom??? Mam ho rada, vela veci mi na nom vadi,ale deti neopustim.

anakonda

Nie, on nebol od zaciatku taky. Ja som ho spoznala pocas mojho dlosihleho rozvodoveho konania a on bol jediny kto sa nas ujal uz po rozvode, kde boli hrozne pomienky. Deti mali vtedy 14 a 17 a boli radi ze sa dostali od svojho otca, vzdy bol fajn, pomahal,aj pomaha, len deti sa casom troska zacali menit, hladali dovod preco ich vlastny otec ich nechce , colo vela vselicoho na dlhe vypisovanie, ale ked sme konecne meli mat pohodu a klud prislo toto, odpor, majetnickost, ziarlivost?- sama neviem definovat tento stav. podotykam deti tu neboli pol roka a vsetko OK, tak co zrazu???? Trapi ho, ze on si nevie, lebo nevie vybudovat plnohodnotny vztah so svojim synom??? Mam ho rada, vela veci mi na nom vadi,ale deti neopustim.

Sejla

Ako môžeš byť s niekým, kto neznáša tvoje deti? Ako dlho si ho poznala, kým si sa k nemu presťahovala aj s deťmi? A po rozvode rovno do kaluže, teda si im zabezpečila úžasné detstvo. Nejaký despota ti je presnejší ako vlastné deti? A to predsa ty nemusíš riešiť, kam pôjde, veď nie si jeho matka.

Majka_8

Ked neakceptuje tvoje deti nebude akceptovať ani teba skôr či neskôr to tak bude. Takého chlapa by som doma nechcela mať. Neviem čo mu na deťoch vadí ked ani spolu s vami už nebývajú. Radšej by som bola s deťmi ako z niekým kto sa tak neprimerane správa

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nevrazivost medzi partnerom a mojimi detmi - Fórum - ZDRAVIE.sk