Prefarbenie vlasov

Príspevok v téme: Prefarbenie vlasov
keys455

Dobrý. Mám 15 rokov a som ešte na ZŠ robím posledný rok a potom chcem ísť študovat odbor kaderník.
Dnes ráno som sa rozhodol že sa musím nejako zbaviť čiernej farby a docielit hnedú.(čierne vlasy mám od narodenia+niekoľko farbení na čiernu). Hneď ako prvé ma napadol peroxid a mel. prášok. Utekal som do drogérie a kúpil som si 12% peroxid obohacený kondicionérmi čiže moje vlasy nejak moc nevysušil a ešte som kúpil mel. prášok a túto hnedú farbu (link pridám na koniec textu). Ako som prišiel domov natrel som si peroxid na celú hlavu mám pomerne dlhšie vlasy. Nechal som to tam 30minut. po umytí a fénovaní som mal žlto fialovo červené vlasy (dalo sa to čakať). Potom som si to ešte premelíroval na husto a potom to už bolo skoro celé svetlé. Potom som si nato natrel hnedú farbu. A po 30minutách som si to umyl a vyfénoval. Čudoval som sa a veľmy.. vlasy boli tmavé ako predtým. Nie je to úplne čierna ale niečo medzi tmavo hnedou a čiernou. Vysvetlíte mi prosím ako sa to mohlo stať či co niekde spravil chybu.

LINK-www.google.sk