Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Stále ho milujem

Príspevok v téme: Stále ho milujem
Ela13

Pred rokom mi skončil skoro troj ročný vzťah. Po pol roku sa mi môj bývalý ozval s tým že ma chce naspäť a ja som sa k nemu nechcela vrátiť. Pred dvoma mesiacmi som mu povedala, že chcem byť s ním.. Potom to zas on nechcel a pred týždňom som zistila, že má niekoho iného.
Toto boli moje najhoršie vianoce v živote. Nepochopím, ako mi pred dvoma týždnami mohol hovoriť že ma miluje a pritom byť s inou?.. Je mi z toho všetkého zle. Stále na to myslím. Neviem čo mám robiť aby som naňho zabudla a prestala ho milovať, keďže on si to vôbec nezaslúži..
Mám ten pocit že nikdy sa nebudem vedieť pohnúť ďalej a že si nikdy nenájdem niekoho, koho budem milovať tak ako jeho.. Prečo nám vždy ublíži osoba ktorú najviac milujeme :(

Agnes998

Uz rok je single tak snad ma pravo si najst niekoho ineho. Nepises ani preco ste sa rozisli tak sa k tomu neda vyjadrit. Ale vsetko raz preboli a aj ty najdes raz v zivote stastie. Este nie si pripravena na novy vztah ale raz budes. Mne tiez vzdy trvalo dlho kym som sa spamatala z rozchodu, aspon 2 roky.

MultiLevel

V prvom rade nebolo spravne sa schadzat a rozchadzat a zas schadzat :-) To je vsetko mozne len nie laska..A hlavne to takmer vzdy to konci rovnako.
Moja rada je podakovat si, odpustit si a vykrocit vpred. Preco by si uz nikdy nemala milovat nikoho? Kto ti taku loz povedal? :-) Moze ti prist do zivota toolko lasky, kolko si schopna prijat, akurat ze sa teraz blokujes voci vsetkemu....Ja viem, srdiecko boli, ale najma kvoli pristupu, ktory si si zvolila. Chce to cas urcite a najma odpustenie si :-)

MultiLevel

V prvom rade nebolo spravne sa schadzat a rozchadzat a zas schadzat :-) To je vsetko mozne len nie laska..A hlavne to takmer vzdy to konci rovnako.
Moja rada je podakovat si, odpustit si a vykrocit vpred. Preco by si uz nikdy nemala milovat nikoho? Kto ti taku loz povedal? :-) Moze ti prist do zivota toolko lasky, kolko si schopna prijat, akurat ze sa teraz blokujes voci vsetkemu....Ja viem, srdiecko boli, ale najma kvoli pristupu, ktory si si zvolila. Chce to cas urcite a najma odpustenie si :-)

TinaM

presne toto som zazila a jedine co ti pomoze je cas. Je to sproste a nespravodlive a zdlhave, ale chce to cas. Ked bolo najhorsie mne, zacala som kreslit a pisat. Normalne som si zalozila taky "mood diary", kam som pisala a kreslila svoje pocity. Perfektne mi to pomahalo. A potom sa ta bolest, alebo co to bolo, zacala vytracat. Ale napriek tomu, ze od rozchodu ubehlo uz neuveritelnych 5 rokov, stale si nanho spomeniem. Uz vsak necitim nic, ani lasku, ani bolest, ani pochybnosti. Hlavu hore dievca, prezijes to :)

kafe

nie nemiluješ ho. Len ti vadí, že sa chlapec nespráva ako psík a nepribehne, keď ty zavoláš. Si zabudla, že pol roka dozadu si ho nechcela? Si si myslela, že na teba bude čakať večne? Nuž, sama vidíš, že nečakal. Neboj, aj teba to prejde a zažiješ ešte kopu krásnych Vianoc.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Stále ho milujem - Fórum - ZDRAVIE.sk