Miľujúci manžel, ktorý bol podvedený

Príspevok v téme: Miľujúci manžel, ktorý bol podvedený
majordom

Predstav si bežnú online hru na nete s fórom samozrejme. Manželku, ktorá sa baví na tej hre, získava bodíky, je šťastná. Vediac, že doteraz nemala nijaký vážny koníček ma to aj potešilo. A potom ju to totálne pohltilo. Darmo som jej hovoril, že nech to robí s mierou, keď si zasadla k laptopu bol koniec každého rozhovoru, práce v domácnosti, starostlivosti o deti.
Po istom čase to prepuklo: chodila tam nielen kvôli bodom, ale kvôli jednému mužovi. A ten muž ju zviedol, navštívil, vyspal sa s ňou, prevolali desiatok hodín čistého času a napísali si tisíce sms.
Všetko mi povedala, darčeky od neho som zničil, telefón mám u seba, vraj to ukončili a chce ostať so mnou a našimi 3 deťmi.
Trápi ma, že sa nevzdala hry, vysoké umiestnenie v hierarchii, veľa jej pomohol priateľ ale mňa to ničí. Keď píše na fóre o hre, ukazuje mi to ale občas keď zabudne, alebo potom vysvitne, že to je totálna banalita, aj tak si sediac vedľa nej myslím, že snáď si ešte tajne píšu.
Ako získať späť dôveru k nej?

majordom

Zdravíčko blogéri, píšem zase lebo nastali nové skutočnosti, ktoré sú zvláštne a pre mňa trochu nepochopiteľné. Keď som napísal, že som šťastný, tak som ním úprimne aj bol. Bol to ako americký sen zospodu na vrchol blaha, keď moja manželka sa vzdala aj hry, kontaktu s bývalým frajerom a začali sme rozvíjať náš vzťah skutočne perfektne.

A potom na to prišla jeho družka. Vraj odchytila ich komunikáciu na sociálnej sieti. Vtedy jej napísal, že s ňou definitívne končí, maže si jej číslo atď.

A tu začína náš nový problém. Nevie byť odkopnutá. Nemôže sa vyrovnať s tým, že on jej dal kopačky a nezostalo to tak, že ona bola tá, ktorá povedala posledné slovo. A teraz tomu nemôže uveriť, že ten, ktorého ona vykopla sa pozbieral a vykopol ju. Ženská zlosť je horšia ako triedny nepriateľ. Ona by chcela, aby on trpel ako pes. Ale keď teraz vidí, že jemu je ukradnutá je z nej plačúca troska.

Poraďte mi ako jej povedať, že to je jedno, kto to ukončí, keď je to nezmysel.

majordom

Som stastny! Viem, ze to nikoho nezaujima ako sa cita omnoho menej dobrych sprav ako zlych v novinach. Clovek je uz taky hlada konflikty na riesenie. Ja som taktiez nasiel ten moj ale vdaka Bohu je to za nami. Manzelka sa konecne oslobodila z moci niekoho, kto ju drzal velmi nakratko a vraj z dôvodu, ze to je pre nu lepsie. Ukazala mi poslednu komunikaciu kde sa s nou bavil ako so soplanou. Nastupil rozum a ustupili city, ktore zahaluju kolkokrat nedostatky v tom druhom. Som rad, ze som to vydrzal a neurobil nieco co by nas vztah znicil. Niekedy clovek ma pravo byt nastvany, trieskat dverami, kricat a buchat do stola... Ale viete co, ten pocit slobody, ze som to predsa neurobil, ten pocit vrucneho objatia a uprimnych slz oklamanej zeny, ktora ma ziada o odpustenie s priznanim ze urobila strasnu vec za to stoji. Mame krasne plany na tento rok ale musim povedat, ze uz nebudeme ani jeden ako predtym. Nehovorim o nedovercivosti ale o tom ako si jeden druheho vazime. Niekedy tak rozmyslam, ze Boh ked nam dovolil hresit, samozrejme s ponukou blaha ked to neurobime, ale ta slobodna volba tu bola a clovek padol. To chcem povedat, ze Adam pred padom mal menej ako hociktory znovuzrodeny krestan, ktory sice padol skrze Adama ale bol zachraneny obetou Bozieho Syna. Prajem vsetkym ten osobny vztah so Spasitelom, ktory zachranuje zdanlivo stratene pripady. Povazoval som to za nutne uviest, aby ste vedeli, ze viera funguje a je prakticka. Boli ale teraz aj ta bolest co sme prezili nam ukazuje Boziu milost v akcii.

majordom

mmmMMM, ultimatum nefunguje. Skusal som to a skoro sa mi zosypala. Totiz musel by som byt nekompromisny, keby islo len o milenca. Ale tu ide o pocit dolezitosti a uznania od spoluhracov. ako som uz tu pisal nemala doteraz ziadny konicek, nema kamaratky v meste kde zijeme a sam som sa potesil, ked si nieco nasla v tej hre. len sa nam to vymklo spod kontroly. Takze stanovili sme si pravidlo, ze hodinka denne a dost. teraz prichadza nejaka nova cast hry, kde musi volaco stavat. A potom s tym skonci. Hra je uz v pohode skor mi ide onho aby sa odmlcal uplne.

majordom

Znity odpad, len aby ten obraz bol uplny, deti som netahal do toho. Moja pubertiacka sa na to diva cez svoje ruzove okuliare a nemoze moc hovorit, ked sama je dost na mobile a pozera si filmy, dokonca hra nejaku jednoduchu a casovo nenarocnu online hru. Prostredny syn je dost neprijemny na nu a z vypocitavosti jej obcas otrie o nos ako je tam dlho, ked on sam chce pozdravit fb kamosov. Najmensi synator vnima ani nie cas traveny na pc ale citove vykyvy maminky. Isty cas dost casto plakavala lebo si nevedela predstavit ako dalej zit s takym tajomstvom. Ked sa to prevalilo a snazime sa to riesit spolu toho placu je podstatne menej ale prichadzaju obdobia pre synceka nevysvetlitelneho maminkinho smutku, kedy sa pyta, preco je taka smutna. Jednoznacne je to proces ale sme na dobrej ceste. Urcite nie som nejaky vymysleny hrdina, ktory udrziava napatie a vymysla si pribeh. tento pribeh je pisany zivotom. Z jeho strany doslo k totalnemu odmlcaniu a teraz vlastne riesime abstak a tesime sa ze nam to ulahcuje. Len jej stale hovorim, aby sa pripravila na naval ospravedlnenia z jeho strany. Uz asi piaty krat skoncili ale potom si zase nieco napisu. Takze nie je to terapia sokom ale postupne odvykanie od zabavneho priatela.

mmmMMM

Daj jej ultimatum - bud ty a deti, alebo ta sprosta hra. Musisi jasne urcit priority a ziadny normalny clovek si v tomto pripade nevyberie hru. Nech si svoj ucet deaktivuje pred tebou a nech si da aspon mesiac pokoj od PC. Zacne sa venovat detom a hadam sa vsetko dostane do normalnych kolaji. Potom k nej casom ziskas spat aj doveru.