Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Miľujúci manžel, ktorý bol podvedený

Príspevok v téme: Miľujúci manžel, ktorý bol podvedený
majordom

Predstav si bežnú online hru na nete s fórom samozrejme. Manželku, ktorá sa baví na tej hre, získava bodíky, je šťastná. Vediac, že doteraz nemala nijaký vážny koníček ma to aj potešilo. A potom ju to totálne pohltilo. Darmo som jej hovoril, že nech to robí s mierou, keď si zasadla k laptopu bol koniec každého rozhovoru, práce v domácnosti, starostlivosti o deti.
Po istom čase to prepuklo: chodila tam nielen kvôli bodom, ale kvôli jednému mužovi. A ten muž ju zviedol, navštívil, vyspal sa s ňou, prevolali desiatok hodín čistého času a napísali si tisíce sms.
Všetko mi povedala, darčeky od neho som zničil, telefón mám u seba, vraj to ukončili a chce ostať so mnou a našimi 3 deťmi.
Trápi ma, že sa nevzdala hry, vysoké umiestnenie v hierarchii, veľa jej pomohol priateľ ale mňa to ničí. Keď píše na fóre o hre, ukazuje mi to ale občas keď zabudne, alebo potom vysvitne, že to je totálna banalita, aj tak si sediac vedľa nej myslím, že snáď si ešte tajne píšu.
Ako získať späť dôveru k nej?

znity odpad

Aj mne toto už začína pripomínať skutočný príbeh vymysleného hrdinu. Napr. nespomínaš takmer vôbec svoje 3 deti, ako oni berú svoju matku ako gamblerku, či sú nespokojné aj oni.

Ak sa mýlim tak prepáč Majordom a je mi tu ľúto, že ti iný chlap nasr*al do hniezda.

Ale ak si nešťastný ty a ak sú nešťastné aj deti, tak sa radšej na manželku vykašli(nechaj ju nak si hnije pri PC a zbiera bodíky)a radšej vychovávaj deti sám( vlastne ich aj sám vychovávaš podľa tvojich komentov). Alebo druhé riešenie problému - začni gambliŤ na PC aj ty a zbierajte bodíky a žite šťastne až kým pred PC nezhnijete :D

P.S. - Ja na tvojom mieste by som zistil manželkine heslo na tú online hru a pokúsil sa deaktivovať účet. Ak by sa ti to podarilo mal by si svätý pokoj.

majordom

Mondial, dakujem za ozaj otvorenu a nekompromisnu odpoved (fero aj ty si dobry). Musim sa stiahnut, vidim to sam, ze to takto nemoze fungovat. Len mam obavy, ze stratim nad nou kontrolu. Ked sa nebude zdoverovat mne, jemu sa uz nechce, tak komu. Ked sa mi priznala bola stastna, ze to mohla niekomu povedat (mozno nebolo najstastnejsie riesenie ze som to bol prave ja). Ale nesvedci to o tom, ze je sama, bez nejakej ozajstnej kamaratky. Podvedome hladala nejaky doverny kamaratsky vztah a vypalilo to takto. Agnes, ja nehladam sebatriznenie len si uvedomujem, ze na manzelske problemy musia byt vzdy dvaja. Nie som uplne cisty, chybalo jej nieco, co som jej neposkytol.

Agnes998

Ty si slaboch pod papucou. Keby si bol zena, zavesil by si sa na nejakeho tyrana co by ta kazdy den ponizoval a mlatil a kazdemu na pockanie rozpraval, ako ho lubis a nemozes od neho odist. To iste mas vlastne aj v tvojom vztahu, len bez fyzickeho nasilia.

fero111111

neverim ze toto je realita a naozaj to je cindy v muzsom rode nejaka uchylacina naktorej sa niekto dobre bafka

Mondial

Nesnaž sa jej pomáhať, tým jej aj sebe najviac pomôžeš! Musí sa s tým vyrovnať sama. Naopak v prípade, že by sa Ti zdôverovala s jej pocitmi voči jeho osobe, polož jej otázku: "S kým chce teda byť?" Nech sa teda rozhodne,či chce Teba a usporiadanú milujúcu rodinu alebo jeho.
Ak chce vás, bezpodmienečne a bez kompromisov musí prestať hrať! Na tom by som strikte trval.

Čo sa týka programov, ktoré by sledovali, čo si s ním píše.... to je nezmysel. Uvedom si, že zle z toho bude len a len tebe. Ju akurát bude mrzieť, že si si to prečítal. (ver mi, viem o čom hovorím).
Buď to bude chcieť s ním skončiť (a vtedy sa obrň trpezlivosťou a toleranciou),alebo s tým nič neurobíš a naznač jej, že takto spolu nemôžte byť. Uvidíš že sa toho zľakne, keď si uvedomí, čo by mohla stratiť. Teraz si je tebou veľmi istá. (V mojom prípade, myslím, že práve toto bolo rozhodujúci bod zlomu, kedy sa manželka vyľakala (že som ja pripustil rozvod ... priznávam zo zúfalstva) a asi po prvý krát si uvedomila, že by sme sa mohli skutočne rozviesť.

drž sa!

majordom

Este na margo manzelskej poradne. Povazujem tuto formu riesenia za poslednu alternativu, ktora by podla mna mala nastupit po zlyhani komunikacie, ked skutocne je nutna tretia strana aby vobec k nejakej komunikacii doslo. My sa bavime jeden s druhym, rozoberame uz nie ani to co sa stalo, to sa uz neodstane (paci sa mi tento vyraz anjelik) ale nase vyhliadky do buducnosti. Zacali sme spolu citat Tonyho Robbinsa, ktory prave hovori o probleme urobit rozhodnutie a vykrocit vpred. Ona sa uz rozhodla, vie ze urobila chybu a uz sa to nestane ("...laska vsetko znasa, vsetko veri, vsetkeho sa nadeje, vsetko nesie trpezlive.") a jedine co ju trapi ako z toho vycuvat so zdvihnutou hlavou. To lstive srdce, ktore v konecnom dosledku chce len sebe dobre. Obcas spomenie ze aj on je clovek, a ze ma tazky zivot ako keby v nej bola uz len lutost voci nemu a nie nejaka vasen. A potom jednym dychom povie a je to d.b.l. Wm. Paul Young pise o muzovi, ktory bol schopny po rozvode este raz sa ozenit s byvalou manzelkou, aby ju po dvoch tyzdnoch ponizenu a obranu o csetko zase vyhodil. Ked som jej to cital ocka jej zaziarili a povedala: presne o toto mi ide.

majordom

Snazim sa o to, aby som neurobil nezvratny krok. Pohadat sa, urazat, vycitat to, co sa uz nezmeni je podla mna vacsia slabost ako utisovat toho, kto ti v navale emocii naznaci, ze na NEHO v posteli nemas. Ci to nie je vztah, co chcem zachranit? Ja s nou mam este stale vztah a ked rozmyslam o niektorych radach tu na fore, keby som ich posluchol uz mozno mam zdrap papiera s rozhodnutim "rozvedeni". Egoista hovori nech si to riesi sama, lebo aj on riesi vsetko sam. Ked Ti place manzelka, ze sa nemoze zbavit myslienky na druheho chlapa, ktory jej vyhovuje v posteli ale chce teba aj ked s mensim vybavenim kopnes do nej, pourazas ju, pospinis seba skrze nu. Dakujem ze mi radite ale bez ohladu na to co pisem, ako sa citim niekedy pod psa ju nadovsetko milujem.

phoe

Myslím že ako správny kamarát , ktorym jej si (kvázi teplú kamarát) by si mal dotyčnemu zavolať a presvedčit ho, aby prišiel ...to bol samozrejme for. Adekvátnejsia reakcia by bola naložiť ju do auta a odviezť mu ju, ked ju rozbabral, nech si ju nechá.

anjelik *

Ak jej chceš skutočne pomôcť, snaž sa je ukázať, že rozpitvávanie a dokola sa cyklenie v spomienkach na neho a na to, čo bolo a čo by mohlo byť, je to, čo jej ubližuje. Aj keď ju to zdanlivo pocitovo vracia k tomu úžasnému, čo s ním prežívala, reálne ju to *zabíja*. Mrhá vlastnou dušou na oživovanie niečoho, čo je mŕtve. Tadiaľ cesta k slobode nevedie. Proste sa už o tom nebavte. Nechajte to tak. Stalo sa, už sa neodstane. Každou jednou spomienkou totiž táto naberá na sile a znovu a znovu ju potápa do stavu,ktorý nechce.
Ono kritika je možno dobrá, ale vyjadrujú sa ľudia, ktorí ťa nepoznajú, iba zo slov. Majú iba svoj vlastný pohľad a ten je vždy subjektívny a prameniaci z ich vlastnej osobnosti. Nikto nie je tebou a ty nie si nikým..choď vlastnou cestou, nechaj si poradiť, ale všetko s mierou. :o) Kafík, niekedy sa tá najväčšia sila prejavuje tým, čo ty vidíš a hodnotíš ako slabosť. ;o)

dennis

To, že tvoja partnerka podľahla online hre, kde našla, trúfam si povedať, spriaznenú dušu, je problém. Nie jej, nie tvoj, ale oboch súčasne. Motív jej činu mohol kľudne mať prapôvod v niečom, čo si urobil/neurobil vo vzťahu a teraz hľadá uspokojenie duše v online hre.
Treba si uvedomiť, že vznik, priebeh a zánik vzťahu, je o oboch partneroch.
V prvom rade je potrebné si sadnúť a pohovoriť si s partnerkou o danom probléme a snažiť sa ho vyriešiť, bez emócií, s nadhľadom. Treba sa jej spýtať, čo ju na aktuálnom vzťahu trápi, čo ju teší. Častokrát to pomôže. Pokiaľ uvidíš, že komunikácia nevedie k prapríčine vzniku problému, môžeš to riešiť s partnerkou skrz psychológa.
Všetko je o dôvere jednotlivých partneroch, o akceptácií, o kompromise. Darmo jej budeš vyčítať, že sa ti to nepáči, problém to nevyrieši, ale skôr viac prehĺbi.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Miľujúci manžel, ktorý bol podvedený - Fórum - ZDRAVIE.sk