Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Je možné priatelstvo medzi muzom a zenou i bez sexu?

&

Pochybujem žeby 15 žiačka dostala písať úvahu o sexuálnych vzťahoch.
A nie neexistuje vždy je tam sexuálny podtón. Vždy aj keď sa to navonok nezdá. Mám s tým skúseností ;)

rebarbora1970

Ja si myslím a osobná skúsenosťmi to potvrdzuje, že sa to dá a dokonca mi to ako žene prinieslo veľa pretože sa na veľa vecí v´daka priATeľovi ktorý je ,,normálny,, má rodinu a deti tak ako ja a priatelíme sa od detstva mi pomáha veľa situácií inak prijať a pochopila som viac vnímanie muža čo ma obohacuje. Aj dnes preberám s ním veľa vecí viac ako s priateľkami a jediný pozná všertko s môjho života. Nikdy to nezneužil a okrem pusy na líce sme sa za tých 20 rokov nikam inam v oblasti sexu nedostali.Veľmi dobre vychádzam ak s partnermi a nikdy to nebolo inak

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Je možné priatelstvo medzi muzom a zenou i bez sexu? - Fórum - ZDRAVIE.sk