Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

CKD (ketonová diéta)

Príspevok v téme: CKD (ketonová diéta)
Stanka002

Zdravím, potrebovala by som schudnúť len zhruba 3 kilogramy, už od detstva pravidelne športujem, je to moje hobby a usilujem sa aj o zdravé stravovanie, ktoré však nedodržiavam na 100%. Vždy, keď som sa snažila diétovať, bez prehreškov a svedomito, a popritom som stále športovala, neprišlo k žiadnej zmene hmotnosti. Dopočula som sa o CKD, mám problém najmä s ukladaním tuku na bruchu a bokoch. Vyzerá to byť fajn diéta, no neviem či je pre mňa vhodná, ak chcem dať dole len pár kíl. No iným spôsobom sa mi to doteraz naozaj nepodarilo, a potrebovala by som len najakú krátku diétu, lebo sa bojím že diéty príliš a zbytočne len rozhádžu metabolizmus. Mám 23 rokov, 173 cm a 63 kg. Chcela by som sa dostať na 59 až 60 kg a pás mám momentálne okolo 70 cm, chcela by som tých 65. Prirodzene mám takú postavu že chudšie nohy a plnšie prsia a brucho. Potrebujem to nejako dať do rovnováhy. Teraz cvičím 3x do týždňa (kombinujem beh a posilovanie), no často mám obdobia, kedy cvičím 5x do týždňa. Ďakujem za rady

zuzička494

Koľko sa Vám podarilo schudnúť s tou ketónovou diétou a za akú dobu? Do leta tak asi za 4 mesiace by som chcela dať dole čo najviac díky moc

kacenka333

kazda jedna dieta kde je cokolvek obmedzene tak zatazuje nas organizmus ale aJ tak si myslim ze zo znamych a uciinych diet je ketonova najviac v pohode a podobne potrebne latky si doplnis ...

analyn

ketonova dieta tazko zatazuje nielen oblicky, ale aj vlasy, nechty, kozu, zuby...... Ak ju chcete drzat, berte rozne vyzivove doplnky, a hlavne nezabudnite na B-complex

Sisika044

Ja som túto dietu držala už dva razy....Momentálne som tiež na nej, zajtra 5deň. Vždy mi pomohla. Držím ju hlavne po Vianociach, ked mi treba dať dole nadbytočné kilečko. Váhu mám ok, ale trocha sa mi nepáčilo brucho, A už teraz vidím, že sa zmenšilo. Mne táto dieta nepripadá vôbec zlá, či škodlivá, je pravda, že ako vedľajší účinok je zo začiatku slabosť, alebo mierny zápach z úst, ale o tom sa predsa píše všade. Ešte tak trocha jednotvárny jedálniček. Ja dietu držím len týždeň, stačí mi to na zhodenie toho, čo chcem zhodiť.Znížiť sacharidy na tých 20-30g mi tiež nerobilo problém... Stanka, podľa mňa to skúsiť môžeš, ale či to vydržíš:).........

lenustek123

skus si precitat knihu od Marka Sissona, Praveky plan.. presne takyto styl stravovania tam popisuje a ine principy zdraveho zivotneho stylu, tzn aj ako mas cvicit ked chces schudnut.. Super kniha, kupis v knihkupectve do 15e.. alebo potom ma stranku v anglictine daj si do vyhladavaca marks daily apple.. a najde ti to

lenustek123

ahoj cicamicapara :) tuto dietu som tiez kedysi drzala, je to vlastne Atkinsova dieta, alebo Optimalna dieta sa aj nazyva podla dr Kwasniewskieho.. U mna to iste, namiesto chudnutia som pribrala, sice mne moc netreba chudnut, ale tak chcela som mat vyrysovane brucho.. Potom som s tou dietou sekla, lebo sa mi vratila z nej psoriaza.. takze asi az taka zdrava nebude. Podla mna tato dieta funguje, ale je tazka na dodrziavanie, tzn. ze musis fakt len max tych 20g sacharidov denne, menej bielkovin, a vela vela tukov... A ked to nedrzis spravne, tak si viacej uskodis.. Preto sa teraz stravujem len na ovoci, zelenine, chude maso, ryby a zdrave tuky.. Ovocie tak dva denne, vela vela zeleniny, bielkoviny primerane, a tuky tiez primerane.. Takto jem uz asi dva tyzdne a schudla som pekne, sice sa nevazim, pretoze ja uz som chuda, len by som potrebovala brucho vysekat, tak uz nejake tehlicky naskakuju :)

cicamicapara

Ja drzim teraz ketonovu dietu uz tyzden, vylucila som sladkosti, muku, zemiaky, ryzu , kontrolovaa som moc, su tam uz ketolatky, ale vysledky diety - katastrofa!!Namieso chudnutia som pribrala, nohavice su mi uzke, sako nezapnem...Asi som urobila chybu v tom, ze som pila kavu- nescafe, sice bez cukru, a jedla zeleninu- mrkvu s hraskom.Neviem, ci mam v tom dalej pokracovat, alebo prejdem na nieco ine- zacnem jest zemiaky, ryzu a prestanem jest maso. Cize akoby vegetarian.

RNG

Na ketonovu dietu potrebujes ine zlozenie enzymov a viac kyselin, co nie kazdy dokaze produkovat. A tak to moze viest k zniceniu travenia, hnackam a oslabeniu tela.
Kto na take problemy, musi brat doplnky kyselin a enzymov, co mu tuto pre neho nezvyklu stravu pomozu rozlozit a absorbovat. Inac to v tele hnije a produkuje toxiny, hnacky a celkove slabost.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

CKD (ketonová diéta) - Fórum - ZDRAVIE.sk