Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Plastika - MuDr. Gabriel Marsal

potencionalna pacientka

Dr. Marshal je psychicky choryclovek. Banujem ze som si tieto diskusie neprecitala skor. Taketo chovanie od lekara akehokolvek som este nezazila. Mna to sokovalo. Ale uz mi to je jedno. Lebo na kazdeho pride, a casom mu na kliniku nikto nepride. Cela komunikacia s nim je narusena. Po par desiatok minutach som pochopila ze jemu by som nedovolila ani aby mi nechty ostrihal a nie operoval.

josephine12

Ahojte, aby som ozrejmila tie jazvy, to že som písala, že mám po zákroku jazvy,neznamená,že sa mi jazvy spravili samé, ide o to ,že mi p.doktor viedol rez pri korekcii viecok az k obociu!!! Nikdy nebude možné,aby jazvy po tomto zákroku zmizli, sú 2 cm vidieť,nekončia v záhreb viečka ,ale idú až po obočie. Takže to je môj problém, a preto som písala nech vám všetko dôsledne vysvetlí,ukáže a najlepšie,keby vidite na živo,nie na rozmazapanej fotky,aký bude konečný výsledok. Ani krémy,ani makeup ani tiene to neskryju.

josephine12

Ahojte, aby som ozrejmila tie jazvy, to že som písala, že mám po zákroku jazvy,neznamená,že sa mi jazvy spravili samé, ide o to ,že mi p.doktor viedol rez pri korekcii viecok az k obociu!!! Nikdy nebude možné,aby jazvy po tomto zákroku zmizli, sú 2 cm vidieť,nekončia v záhreb viečka ,ale idú až po obočie. Takže to je môj problém, a preto som písala nech vám všetko dôsledne vysvetlí,ukáže a najlepšie,keby vidite na živo,nie na rozmazapanej fotky,aký bude konečný výsledok. Ani krémy,ani makeup ani tiene to neskryju.

Olesya

Jukulka- podla mna budes spokojna. Prsia robi pekne...
No a ja pisem ako som slubila....skor som nechcela, lebo som nevedela, ajo to dopadlo....

Takze som 2tt po opke...prsia vyzeraju super.mam tam 245ml anatom. Ked sa este zmensia, vobec mi to nebude vadit. Nakoniec mi urobil na lavom prsniku aj modelaciu okolo bradavky....
Z nosa mi dnes dali dole dlahu. Uvidime, ci a ako sa este pomeni....zatial to vyzera dobre.aj ked lavy profil sa mi paci viac.ale to sa mi aj predtym.bohuzial malokto ma obe polovice tvare rovnake....takze kazdy mame krajsi profil a ten menej pekny:-D
No hlavne aby mi casom spicka nepadla.....a keby aj nahodou.tak to uz bude nic oprava:-)
Inak som mala obe opky naraz. Zvladla som, ale uprimne...neodporucam...radsej kazdu zvlast...

jujulka

Pekný deň baby , ja som bola u mudr. marshrala tiež na konzultácií 2.9 ohľadom pŕs, aj mňa odhováral , pretože moje označil za 300 ml , čo sa mu zdalo celkom vekľé .Odporučil mi keď už chcem ešte 300 ml implantát. Ohľadom implantátov mi povedal že je to jedno či si dám anatómky alebo klasické pretože mám tak veľa tkaniva na prsníkoch že mi to prekryje a nebude to vidieť.Samozrejme som odišla tým že si to mám rozmyslieť, aj to aj chápem , pretože nie každý doktor chce zasahovať do ľudského tela ak to nieje až tak nevyhnutné . A čo sa týka jeho chovania , to ehm je taký svojský , ale keby bol nejaký "magor" tak proste baby neodhovára a operuje to hlava nehlava.Nakoniec som sa rozhodla pre OP a termín mám 27.10 .....Som toho názoru že každý doktor má aj dobré aj zlé hodnotenia , nikto nieje dokonalý a každé telo sa správa individuálne .Verím že to dopadne dobre a ozvem sa s dobrou správou ;)

Olesya

Hm...
Ano, tiez som za prirodzenost. Ja by som ale potrebovala vyplnit ten vrch...no a naprv citam, ze na to su lepsie anatomy, lebo kopiruju tvar prs a potom, ze okruhle, lebo tvar kvapky uz mas a vyplnaju vrch ...:-D a potom si ma clovek vybrat
dam anatomy...:-) ale nechapem, co je na nich take drahe...

hm..

olesya, ak ides do toho..vol kvapkovity tvar..aj ja mam anatomicke mentory a rozhodne nemam na hrudy ziadne zufanky :D

ja som zastancom toho, ze ked uz..tak maximalna prirodzenost

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Plastika - MuDr. Gabriel Marsal - Fórum - ZDRAVIE.sk