Akupunktura a depresia

Príspevok v téme: Akupunktura a depresia
AnittaS

Ahojte,
uz asi 8 rokov sa liecim na depresiu a raz je to hore, raz dole, teraz uz dlhsi cas dost zle, lieky som vystriedala vsetky, preto sa chcem spytat ci mate niekto skusenost s akupunkturnou liecbou na tento druh ochorenia.
Akupunktura je velmi ucinna, problem je ze ci aj v pszchickych ochoreniach takehoto druhu...
Dik za vsetky pripomienky.
A.

dennis

Akupunktúru určite odporúčim, nakoľko mi v mojom psychickom probléme pomohla. Tabletky chorú dušu nevyliečia.

mjanik

rng-akupunktúra lieči trávenie,aby telo správne využilo živiny z potravy,je aj antimikrobiálna,lebo vie zobrať mikróbom živnú pôdu a tým ich zlikvidovať a vie tiž zlikvidovať parazity v tele-tak ahoj, Janík

AnittaS

RNG: A myslis ze sa to da vyriesit natrvalo, alebo co by si este odporucil? Viem ze si proti AD, ale beriem aj tie...

RNG

Akupunktura vplyva velmi silne na rozne nervove pochody, preto sa vobec nejedna o placebo.
Len jej pouzitie je obmedzene, lebo nedodava ani chybajuce ziviny, ani sama o sebe nie je antimikrobialna ani protiparaziticka.
Ale je to cenna pomocka na liecenie, ktoru zialbohu bezna organizovana medicina primalo pouziva

luciano

Akupunktúra na depresiu pomôže, ale trvá to len krátko. Mne to pomohlo tak na 6 hodín. Potom sa to vytratilo a musel som sa vrátiť k liekom. Mám podozrenie, že to bol len placebo efekt.