Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Cleanprogram Detox 30 dní - kto sa pridá?

Príspevok v téme: Cleanprogram Detox 30 dní - kto sa pridá?
Ajka65

Ahojte, dlho som hľadala nejaký prečisťujúci program ktorý bude takým mostíkom ku zdravej výžive. Čiže žiadne bezduché diéty ale pekne zdravá strava a šport ale najprv niečo na prečistenie organizmu. Našla som tento program od Dr. OZ možno ho niekto z vás pozná ja teda nie. Vraj má nejakú show ktorá chodí aj na tv doma. Tu je celý plán s receptami aj vysvetlením v angličitne www.cleanprogram.com

Keby sa niekto chcel ku mne pridať som ochotná preložiť a povysvetľovať tomu kto nevie poriadne po anglicky. Ale dúfam že ma potom v tom nenecháte samú :)

Chcem hlavne niekoho ským sa potom podelíme o pocity z tejto "prečisťovačky" či to vlastne zaberá :) možno zhodíme aj nejaké kilo dolu a hlavne si budemem pomáhať s receptami kedže sa určite nedajú dodržiavať do bodky a hľadať spolu vhodné alternatívy.

Takže kto by mal záujem môžme pokecať. Píšte vás mail do komentárov a ja sa Vám ozvem :)

Ajka65

redbatice .. celkom dobré video, pozrela som aj iné od nej :)

Myslíte, že ryžové rezance sú vhodné pri tejto detoxikačnej diéte?

redbatica2

Skoda ze som pozicala knihu. Pozrela by som na tie mandarinky. Inac pozrite si na youtube video od dcery v. Boutenko ze co ma take smoothie obsahovat. Aby malo spravnu konzistenciu a neoddelila sa tekutina od pevneho podielu.

redka

skus si precitat knihu Zelena pre zivot od V. Boutenko.... ona tam pise ze je mozne si pripravit smoothe aj vopred... lepsie takto pripravene smootnie ako zjest na rano neco odveci...

Ajka65

dobre, sme dohodnuté :)

najväčší problém bude pre mňa vynechať chlieb :D

počujte, myslíte, že by bolo v pohode pripraviť si smoothie večer pre tým? Niekedy ráno vstávam aj o 5 a to sa mi asi nebude chcieť v kuchyni majstrovať a budiť celú domácnosť mixérom :D

redka

v pohodke.. este avokado som zabudla napisat... stvrtka avokada... nabuduce skusim pridat este kokosovy olej.. dufam ze sa to dobre pomixuje....

teraz som skusila ine smoothie... jedem pomaranc, jedno jablko, stvrtka avokada, matcha caj, chia semienka, voda... no.... neni to zle ale neco tomu chyba... nabuduce dam polku bananu este asi alebo nejake bobule...

redka

moj dnesny ranny sejk: 2 banany, 2 PL chia semienok, 2 PL konopneho proteinu, matcha caj, 1 pl kokosoveho cukru + voda.... cca pol litra mi to vydalo ale bolo to take dost huste takze nabuduce este pridam vody :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Cleanprogram Detox 30 dní - kto sa pridá? - Fórum - ZDRAVIE.sk