Cleanprogram Detox 30 dní - kto sa pridá?

Príspevok v téme: Cleanprogram Detox 30 dní - kto sa pridá?
Ajka65

Ahojte, dlho som hľadala nejaký prečisťujúci program ktorý bude takým mostíkom ku zdravej výžive. Čiže žiadne bezduché diéty ale pekne zdravá strava a šport ale najprv niečo na prečistenie organizmu. Našla som tento program od Dr. OZ možno ho niekto z vás pozná ja teda nie. Vraj má nejakú show ktorá chodí aj na tv doma. Tu je celý plán s receptami aj vysvetlením v angličitne www.cleanprogram.com

Keby sa niekto chcel ku mne pridať som ochotná preložiť a povysvetľovať tomu kto nevie poriadne po anglicky. Ale dúfam že ma potom v tom nenecháte samú :)

Chcem hlavne niekoho ským sa potom podelíme o pocity z tejto "prečisťovačky" či to vlastne zaberá :) možno zhodíme aj nejaké kilo dolu a hlavne si budemem pomáhať s receptami kedže sa určite nedajú dodržiavať do bodky a hľadať spolu vhodné alternatívy.

Takže kto by mal záujem môžme pokecať. Píšte vás mail do komentárov a ja sa Vám ozvem :)

Adkus

Ahoj Ajka, píšem ti z domu, preto mám inú ip adresu. Taaaaak tie semiačka vyrába Manitoba Harvest, je to organické a poslala by som ti foto alebo link na obrázok, ale neviem ako. Chutí to super! Prvý dojem: ako quinoa. Dochut po orieskoch. Mňam! Super a má to aj magnezium, čoho mám občas nedostatok. A denná doporučená dávka je jedna lyžička. Polievková. Aspoň na tom, čo mám doma ja.

Ajka65

No super! Tak asi je ti táto diéta súdená :)

Ja si tiež plánujem zaobstarať ten proteín z konopných semienok. Akú značku máš a koľko gramov?

Skús to ochutnať či to nebude nejaké hnusné :D

adkus

Jupiii, prave som zistila, ze jeden z vianocnych darcekov, co som tieto Vianoce dostala, je HERM PROTEIN!!! parada, je to rastlinny protein, organicky a je ho vela! SUPER :) Juj ako som sa potesila, ani si neviete predstavit :):):)

adkus

Tak ja si skusim nejaky ten rastlinny protein zohnat :) Najskor ale spravim mensi prieskum, kde sa daju kupit a za kolko..a ake je ich zlozenie.

redka

preletela som to velmi rychlo a pisu tam o rastlinnych proteinoch.... na takom konopnom proteine nevidim nic zle...

aliceti

Detoxikacia tela a chudnutie su dve rozdielne veci,dufam ze mi to date za pravdu.Na detoxikaciu je velmi ucinne Aloe Vera,ktore ocisti vase telo od vsetkych toxinov a nielen... Pozrite si stranku www.foreverliving.com Pre dalsie info : marekjakubo@alice.it

Ajka65

tučný alebo chorí? to je divné, ja čo poznám ľudí ktorý ich používajú sú všetko športovci... a píše sa tam že rastlinný proteín ... tak ja to môžno zaradím do jedálnička a uvidíme :P

adkus

Proteinovym praskom neverim, lebo to nie je "ziva" strava, je to nieco umelo vytvorene. Nechcem ich na sebe testovat a potom s hrozou zistit, ake neziaduce ucinky to ma na moje telo. Vsetci ludia, ktorych poznam, co tieto prasky piju, su tucni alebo chori. Nehovorim, ze to maju iba z tych praskov, ale vseobecne sa mi to bridi.