Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rozišli sme sa. Ako ju získať späť?

Príspevok v téme: Rozišli sme sa. Ako ju získať späť?
qqqq

Dobrý deň,
takýchto problémov tu je milión no asi mi psychicky pomôže dostať to zo seba. Nedávno sa so mnou rozišla moja ozajstná "pravá láska". Až teraz som si uvedomil, ako veľmi mi chýba a ako som to celé pokašľal. Rozišli sme sa z dôvodu, že som náš vzťah dosť zanedbal. Síce som ju veľmi ľúbil, nedával som jej to extra najavo a zároveň som mal aj ja svoje problémy, ktoré som jej nechcel vešať na nos a trápil som sa s nimi sám. Do karát tomu nehralo ani pár kilometrov vzdialenosti, ktorá medzi nami bola. Chcem to celé napraviť, no vraj som svoju šancu premrhal. Vraj takto to ďalej nejde... Možno je to len v mojej hlave, ale z našej komunikácie po rozchode (sme stále v kontakte) cítim, že ešte ma tak úplne nevymazala... Občas to zájde do prehnanej diskusie, ako keby sa medzi nami nič nestalo... Na otázku, že to chcem riešiť odpovie, že už je rozhodnutá... Chce vraj aby sme ostali len kamoši. Neviem ju však dostať z hlavy. Neviem si predstaviť vzťah s inou... V mojich očiach je len ona. Čo robiť? Vďaka...

dunlop233

U mňa to trvá už 3 a pol mesiaca.. a nedokážem sa cez to preniesť. Momentálne mám pocit, že to nikdy nedokážem. Vybrala som si cestu boja za stratenú lásku, ale vôbec neviem ako to mám uskutočniť. Sa mi to zdá v tejto chvíli viac ako nereálne.. ale zmieriť sa s tým ešte nereálnejšie. Chápem, že to už znova začiť nechceš, naozaj to nie je nič príjemné. Ničí ma to. Tak snáď sa ti tá správna žena v živote vyskytne.

qqqq

Predpokladám, že riešiš podobný problém... Nič príjemné... Ten pocit už viac zažívať nechcem. Trval dosť dlho... Ach... Aj teraz si na to aké by to bolo spomeniem. Ale už to nie je bolesť, len také spomienky na to, čo by bolo... A nie, nemal som žiadnu známosť a ani sa nič nerysuje ... ale asi ešte neprišiel ten správny čas a tá správna žena.

dunlop233

Ahoj, vďaka za ohlásenie sa, no to ma mrzí, že ste si teda znova cestu k sebe nenašli.. a trochu ma to aj demotivuje :D ale.. zároveň som rada, že si sa z toho dokázal dostať.. a dokázal si mať odvtedy nejaký iný vzťah? človek nikdy nevie, to áno.. možno sa vaše cesty ešte spoja.. ale obdivujem to, že sa z toho človek dostane.. lebo je to niekedy fakt dosť náročné, hlavne keď si uvedomujem, že chyba som ja.. a že sa vlastne nič nemuselo stať..

qqqq

Ahoj dunlop233. To som ja "qqqq". Je to už fakt dosť dlhá doba, ale presne si pamätám každú vetu čo som tu napísal...
Dopadlo to tak, že sme si už cestu k sebe nenašli a nie sme ani v kontakte. Mrzí ma to, veľa krát si na to spomeniem, na tie pekné chvíľky, čo by bolo ak by bolo... Zo srdca ju už vymazať neviem, zanechala tam niečo... ale život ide ďalej. Venujem sa svojím aktivitám, hlavu mám momentálne úplne niekde inde a čakám, či bola tá pravá ona, alebo ma ešte tá pravá niekde za rohom čaká... :) Kto vie...

dunlop233

Ja si myslím, že je to trochu komplikovanejšie.. a takéto veci sa stávajú aj v prípadoch ,,pravej lásky".

stratenazena

ked sa s tebou rozisla tak to asi prava laska nebola, ci? ako vies ze bola? mozno na teba caka niekde este ta naozajstna prava laska !

dunlop233

Zdravím qqqq, ak ešte náhodou vstúpiš niekedy do tejto diskusie.. tak budem rada, ak sa nejako ohlásiš. Veľmi by ma zaujímalo, ako si to potom vymákol ten rozchod.

Lolinka

CCCC naozaj ju miluješ alebo sa len ozvalo tvoje ohrdnuté ego, keď si zistil, že vie žiť bez teba a dokonca si tak rýchlo aj niekoho nájde? Ja mám pocit, že skôr to druhé. Nechaj ju tak, ona si zaslúži niekoho lepšieho, nie niekoho, kto sa bude hrať s jej citmi a chcieť ju len vtedy, keď ho ona nechce.

CCCC

Rozišiel som sa s priateľkou JA.Tri tyždne som ju ignoroval..plakala prosila ma aby som sa vratil ku nej a ja nič.Stale to vo mne vrelo.Po troch tyždňoch keď som jej niesol posledné veci čo mala u mňa,prišiel obrovsky zlom.Zistil som,keď som ju zbadal že ju vlastne neskutočne milujem,a pravdu povediať nechapal som čo sa so mnou deje.Ja som to ukončil...a po 3 tyždňoch ignorovania som ju chcel naspäť,ale uz bolo neskoro a mala po tyždni už napadnika ktory začal "tlačiť na pílu"! A ja som teraz v takej beznadejnej situacii že neviem čo mam robiť.Bojovať o ňu..ale zmeriť sa s tym že jej život skryžil niekto iny.Sme v kontakte,vylial som si cele srdce pred ňou..ale citim z nej že sa zbytocne snažim.Čo mam robíť ak ju chcem spať.Prosim rady typu kašli na ňu,bude lepšia tu radšej nepište...toto je najjednoduchšie riešenie.Ja chcem riešenie ako o ňu zabojovať,lebo stojí mi za to a 3 a pol roka sme asi len tak neboli spolu.Vopred ďakujem za rady ;-)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rozišli sme sa. Ako ju získať späť? - Fórum - ZDRAVIE.sk