Rozišli sme sa. Ako ju získať späť?

Príspevok v téme: Rozišli sme sa. Ako ju získať späť?
qqqq

Dobrý deň,
takýchto problémov tu je milión no asi mi psychicky pomôže dostať to zo seba. Nedávno sa so mnou rozišla moja ozajstná "pravá láska". Až teraz som si uvedomil, ako veľmi mi chýba a ako som to celé pokašľal. Rozišli sme sa z dôvodu, že som náš vzťah dosť zanedbal. Síce som ju veľmi ľúbil, nedával som jej to extra najavo a zároveň som mal aj ja svoje problémy, ktoré som jej nechcel vešať na nos a trápil som sa s nimi sám. Do karát tomu nehralo ani pár kilometrov vzdialenosti, ktorá medzi nami bola. Chcem to celé napraviť, no vraj som svoju šancu premrhal. Vraj takto to ďalej nejde... Možno je to len v mojej hlave, ale z našej komunikácie po rozchode (sme stále v kontakte) cítim, že ešte ma tak úplne nevymazala... Občas to zájde do prehnanej diskusie, ako keby sa medzi nami nič nestalo... Na otázku, že to chcem riešiť odpovie, že už je rozhodnutá... Chce vraj aby sme ostali len kamoši. Neviem ju však dostať z hlavy. Neviem si predstaviť vzťah s inou... V mojich očiach je len ona. Čo robiť? Vďaka...

sky

Ahojte...mam podobny problem ako mlady muz co stratil partnerku a chce ju spat.u mna je to torochu komplykovanejsie.viac uz ani nemoze byt.je vydata,ja zenaty.boli sme spolu rok a pol a bolo to krasne.ja som mal prvy takyto vztah mimo manzelstava a nevedel som ako sa zachovat,co robit.zamiloval som sa,boli sme spoli mesacne niekolko krat a ona naliehala ze co dalej ,ako pokracovat.ja som mlcal a ona navrhovala stale castejsie rozchod.nechcel som to pripustit lebo viem ze ma lubila aj ja ju.neskor som zacal zlepsovat nase vztahy,snazil som sa castejsie jej vyjst v ustrety,nech citi ze sa snazim.akoby si to ani nevsimala,vzdy pisala o rozchode,tak jedneho dna som jej to povedal,ani nie tak ze by som to chcel,ale ona ze to chce.aale ze budeme komunikovat a tak.zrazu v nej vznikol obrovsky reset.a vo mne sa udiali take veci,ze som ju zacal ale nesmierne nadludsky milovat.napisal som jej to,ze sa mi otvorili oci,ze chcem ju ,milujem ju a ze sa rozvediem a nakolko nemam deti chcem ich mat s nou.Ale ze ona ma v sebe strasny blok a take veci.Nakoniec mi napisala a o niekolko dni na to,ze niekoho stretla ,kto ju chape atd..ved to poznate.jedna sa o to , ze je to muz ktory nie je pre nu a privedie ju do nestastia a viem ze za par dni od nasho rozchodu a velkej lasky,nemohla sa az takto pobluznit do neznameho chlapa a planovat si buducnost.on ma navyse tri deti,nema kde byvat,zije u ex partnerky atd.potrebujem ju ziskat naspat,viem ze je teraz pobluznena.Co robit?chcem ju ochranit a ked je to mozne tak aj ziskat opat spat. Bola to obrovska laska este pred par dnami.preto viem ze tam nieco nehra.mate s tym skusenosti niekto,nejako poradit?Ďakujem

hopko

Ahoj aj mne sa stalo ze sa somnou priatelka rozisla po 6rokoch.velmi tazko to znasam uz to je vyse mesiaca co niesme spolu a ja stale myslim na nu ci som v praci ci v posilke ci vonku.neviem bez nej zit a chcem ju ziskat spet len neneviem ako to spravit viete mi poradit prosim? Dakujem

martin17BA

skus si precitat www.vztahovyrestart.com ...autor tam pise velmi dobre rady pre zeny aj pre muzov, ktori chcu ziskat spat ex... mne pomohla ziskat s5 tu moju a mozem len doporucit

qqqq

Ďakujem všetkým za odpovede a radu :) Už som viacmenej v pohodke. Pomohli ste, maximálne tie reálnejšie rady :)

dennis

Skús pochopiť to, že nezlýhal si len ty, ale aj ona zároveň. Ty si jej nedával najavo svoje city a ona prestala dúfať, že ich ešte niekedy získa. Pokiaľ sa ale rozhodla, že to už nebude ďalej riešiť, tak to treba jednoducho akceptovať. Vzťah je o oboch, od jeho začiatku až po jeho koniec. Ak jeden nechce, druhý s tým nič nespraví. Ten vzťah by sa obnovil len v prípade, keby ste to chceli obaja.
Už to nechaj tak, keď to ona nechce. Nechaj ju žiť svojim životom a ty tiež si začni riešiť svoj život. Nerieš to, netlač na pílu. Čas všetko ukáže, či to tak malo byť, alebo nie. A neboj, tiež sa so mnou partnerka rozišla minulý mesiac po piatich rokoch, dá sa povedať že pre podobnú vec. Ber to z tej lepšej stránky, teraz máš čas sa venovať sebe samému a pochopíš, že všetko, čo sa stalo, sa malo stať.

quiksinka3

kamo, asi nebola ta prava, a asi ta az tak strasne nelubila, ked ti neda druhu sancu, a nechce ta spat. ona ta nechce,chapes? neviem, ci si takato baba zasluzi tvoju pozornost, a hlavne ci stoji za to, aby si sa kvoli nej trapil, ked ona sa evidentne netrapi.