Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nevladzem bez neho byť!

Príspevok v téme: Nevladzem bez neho byť!
KikáááJ

Ahojte volám sa Kika
Mala som frajera takého čo by ma nikdy neoklamal,proste by s inou ani nebol ľúbili sme sa strašné..len dokedy som nezrobila hovadinu. Raz sme mali isť piť aj on aj tak ďalej..a stalo sa to že on ostal doma bo nechcel isť išli len jeho kamaráti aj moje kamarátky všetko bolo v pohode po kým som sa tak nespila čo som ho podviedla s jeho najlepším kamarátom..ráno sa všetko dozvedel dal mi koniec ako chcel dať mi ešte šancu všetko ale do kým sa nedozvedel ešte horšiu vec že som sa s tým kamarátom mala aj sex. Všetko bolo na hovno proste potom o mesiac sa mi ozval spitý do telefónu :3 ticho bol vkuse..a teraz bol Silvester som bola na diskotéke a som mu volala a proste som mu povedala že čí sa môžeme porozprávať tak povedal že teraz nie nazajtra bude 2 mesiace čo nesme spolu strašné ho ľúbim neviem čo ďalej ako ho získať a tak ? myslíte že on mňa ešte chce ? čo mam robiť ďakujem za odpovede

zewa

Stava sa.. Pouc sa z toho do buducna. Ludia robia chyby. No necakaj, ze sa k tebe vrati. To predsa nemozes od neho chciet. A myslim, ze by si sa pri nom uz necitila v pohode. Nedoveroval by ti, vzdy by tam bola pochybnost. A taky vztah je na nervy. A osobne si myslim, ze na vztah by si mala este dozriet.

miccie

Najprv sa zamysli nad tým, čo si spravila.. stačil jeden deň, čo náhodou nemohol byť s tebou a pri prvej príležitosti si sa vyspala s jeho dokonca "najlepším" kamarátom. Viem, že teraz je to trend, že sa mladí opíjajú a potom nevedia čo so sebou.. Ale.. sakra, keď niekoho mám vážne rada, tak si dávam pozor čo robím a robím všetko preto, aby som ho nesklamala, lebo mi záleží na tom aby bol so mnou šťastný... Síce netuším, koľko máš rokov, ale vzhľadom na to, čo čítam, si určite ešte veľmi mladá. Skús sa do neho vžiť a predstaviť si, že on by spravil presne to isté tebe. Mala by si chuť naďalej byť s takým človekom? Mne sa stalo niečo podobné, akurát som bola ja na mieste toho tvojho chlapca. Ten môj sa tiež jeden letný večer opil s partiou a vyspal sa s dievčaťom, ktorú som tiež brala ako kamarátku. Nie najlepšiu, ale vždy sme spolu veľmi dobre vychádzali. Chyba, sviňa to bola. Späť k téme - bolo to pre mňa niečo strašné. Hrozne to bolelo, nikdy v živote som sa necítila viac sklamaná a ponížená. A keďže mám taký blbý zvyk všetkým odpúšťať (už som raz taká) a tiež som si nahovárala, že "bez neho nevládzem byť", po čase, čo ma stále presviedčal a prosíkal, som mu dala šancu znova. No už to nikdy nebolo ako predtým... veľmi som sa snažila, ale nedokázala som mu ďalej veriť. Myslím, že keby ste sa nejakým zázrakom dali znova dokopy, dopadlo by to podobne. Ver mi... vládzeš bez neho byť. Len by sa ti to asi muselo nejakým spôsobom vrátiť to, čo si spravila, aby si pochopila, aká veľká chyba to bola a ako to bolí.

juhy-sk

Neviem kolko máš rokov,ale čudujem sa mu vôbec že ti dvihol telefon a ma zaujem sa s tebou rozpravat?! Uvedom si čo si spravila..prvykrat ideš bez neho, opiješ sa a podvedieš ho ešte k tomu s jeho najlepším kamaratom?? Kde máš dostojnost? Si moralna špina,neprajem ludom zle,ale pokial už si ako tak dospela tak dúfam,že sa ti to v budúcnosti vráti presne v takejto podobe...a on,ked ma trocha dostojnosti,tak s tebou pride na ten rozhovor tak,že ta iba pošle do p..
to je všetko čo som chcel..sorry za emocie,ale neznašam taketo štetky ako si ty..

Swetlus

opiť? koľko máš rokov? najprv si spočítaj priority...lebo alkohol nie je omluva a hlavne nie vo vzťahu...nečuduj sa tomu chlapcovi..

Kiara24

No ja takéto hrdinky ako si ty milujem najviac. Najprv dospej dievča, potom si hľadaj vzťah. Alkohol a spíjanie, to je fakt jediné, čo dnešní mladí ľudia dokážu? A potom plačeš? Prepáč ale nič krajšie sa povedať nedá len to, že máš čo si chcela.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nevladzem bez neho byť! - Fórum - ZDRAVIE.sk