Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Su toto znamenia, ze "po mne ide"?

Príspevok v téme: Su toto znamenia, ze "po mne ide"?
zmatenaa

Ahojte, som zmatena, pretoze som stastne vydata a mam pocit, ze po mne ide moj zenaty sef. Ale nie som ista. Mozno je len taky mily \"od prirody\". Ja fakt neviem. Poznam ho len 2 mesiace a uz sa toho stalo dost vela. Opisem vam, ako sa ku mne sprava a skuste to objektivne zhodnotit:
- ked som mu len tak medzi recou povedala, ze mi je zima, priniesol mi ohrievac
- dal mi bicykel a auto (jedno zo svojich ojazdenych)
- stale sa ma pyta, ci nieco nepotrebujem (kavu, obed a podobne)
- bola som s nim nakupovat obleky a kosele, lebo vraj je farboslepy (co si nie som ista)
- chce, aby som s nim isla kupit este nejake kravaty, lebo jeho manzelka na to nema cas a on je, ako uz viete, farboslepy
- vzdy, ked nieco potrebujem a jemu sa to dostane do usi, hned je pri mne a moj \"problem\" vyriesi (aj ked ide iba o banality a malickosi)
- zavolal ma k sebe na vikend na chatu (bola tam aj jeho manzelka, s ktorou som sa spriatelila)
- vola ma na kazdu akciu, aj ked viem, ze ja tam nemam co robit (toto vacsinou odmietam)
- na chate sa 3 dni neholil a povedala som mu, ze aj so strniskom som ho este nikdy nevidela, ale ze mu to pristane. A on si odvtedy to strnisko nechal...tak teraz neviem, ci by to bol spravil, aj keby som si tu poznamku odpustila alebo ci to spravil kvoli mne...
Niektori ludia si myslia, ze s nim nieco mam. Ini hovoria, ze \"O, to je od neho mile\".
No a ja sama neviem, co to vsetko ma znamenat. Doteraz som si myslela aj ja, ze to je iba taky mily a ze tak sa sprava ku kazdemu. Ale coraz viac zacinam mat pochybnosti.
Vas nazor?

zmatenaa

Bolo to celkom zaujimave citanie, kazdy z vas ma na danu vec svoj vlasny nazor, podla coho si viem spravit aky-taky obraz o dotycnom/dotycnej. Z mnohych prispevkov citim zavist, z mnohych pohrdanie. Ja ocividne zijem v inom svete ako poniektori z vas, takze neberiem vase urazky osobne. Nepoznate "zakulisie" tohto pribehu a ja ani nemam potrebu sa o viac detailov delit na tomto fore.
To, co pre danu firmu robim, nepotrebujem zverejnovat.
A to, ako to cele vyriesim, si uz tiez necham pre seba, aj ked povodne som vam chcela pisat o celom priebehu. Nema to zmysel, aj tak za vsetkym vidite len peniaze alebo podvadzanie. Aspon teda vacsina z vas. Niektore prispevky boli rozumne, dakujem!
A uz sa v tom viac nevrtajte, prosim.

smile-smile

Nic ine sa na to nedalo napisat, ved nikto netvrdi, ze sme bez chyby, jasne, ze nie. Ved i ja sama som ich vela porobila ale nech sa na mna nikto nehneva prijimat dary a vlacit sa po nakupoch olus chaty a vecierky to mi pride trochu hlupe ked ju doma caka manzel a uz toboz ma sokovalo to,ze su cerstvo zobrati a ona miesto toho aby si uzivala novy zivot s manzelom tak sa bude zaoberat nejakym inym muzom... neviem, mala by triezvo uvazovat nad tym, co ona sama od toho caka. Na mna to posobi tak, ze jej to ani nejak extra nienje neprijemne, ved keby nechcela predsa nic neprijme, nikam nejde a povie,ze jej to vadi. To je moj nazor. Ja sama mam snubenca 5 rokov a nikdy som si toto anu nedovolila, ist niekam s inym muzom a este na chatu :D no neviem, co by mi povedal :)

LILIII

Vobec sa mi sem neda prispievat ,pod mojou neregistrovanou prezyvkou.... Migel ja nechapem o co ti ide ? Vsak premna zamna tu pis ,ale daj mi uz pokoj !!
ako pise Lulu dufam ,ze ta admin poriesi ,aj s tou tvojou ukradnotou potvorkou !!

lilyiankaa

..akože niektorých ľudí z tohto fóra by mali nadobro vyhodiť .. nielenže nijak ostatným nie sú na osoh, ale zbytočne tu spamujú a píšu odveci ...

Lulu2011

potvorka - ja netvrdim, ze osm v zivote neurobila blbost, len tu sa naskytla otazka, tak sa otvorene diskutuje, zakladatelka chcela nazor, tak ho ma, to je vsetko, pánko sa prilis snazi, viem, co robia chlapi, ked balia zeny, omg :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Su toto znamenia, ze "po mne ide"? - Fórum - ZDRAVIE.sk