Su toto znamenia, ze "po mne ide"?

Príspevok v téme: Su toto znamenia, ze "po mne ide"?
zmatenaa

Ahojte, som zmatena, pretoze som stastne vydata a mam pocit, ze po mne ide moj zenaty sef. Ale nie som ista. Mozno je len taky mily \"od prirody\". Ja fakt neviem. Poznam ho len 2 mesiace a uz sa toho stalo dost vela. Opisem vam, ako sa ku mne sprava a skuste to objektivne zhodnotit:
- ked som mu len tak medzi recou povedala, ze mi je zima, priniesol mi ohrievac
- dal mi bicykel a auto (jedno zo svojich ojazdenych)
- stale sa ma pyta, ci nieco nepotrebujem (kavu, obed a podobne)
- bola som s nim nakupovat obleky a kosele, lebo vraj je farboslepy (co si nie som ista)
- chce, aby som s nim isla kupit este nejake kravaty, lebo jeho manzelka na to nema cas a on je, ako uz viete, farboslepy
- vzdy, ked nieco potrebujem a jemu sa to dostane do usi, hned je pri mne a moj \"problem\" vyriesi (aj ked ide iba o banality a malickosi)
- zavolal ma k sebe na vikend na chatu (bola tam aj jeho manzelka, s ktorou som sa spriatelila)
- vola ma na kazdu akciu, aj ked viem, ze ja tam nemam co robit (toto vacsinou odmietam)
- na chate sa 3 dni neholil a povedala som mu, ze aj so strniskom som ho este nikdy nevidela, ale ze mu to pristane. A on si odvtedy to strnisko nechal...tak teraz neviem, ci by to bol spravil, aj keby som si tu poznamku odpustila alebo ci to spravil kvoli mne...
Niektori ludia si myslia, ze s nim nieco mam. Ini hovoria, ze \"O, to je od neho mile\".
No a ja sama neviem, co to vsetko ma znamenat. Doteraz som si myslela aj ja, ze to je iba taky mily a ze tak sa sprava ku kazdemu. Ale coraz viac zacinam mat pochybnosti.
Vas nazor?

Lalle

ropny zdroj, no vidíš, takže mala postihnutého syna, bolo Ti jej ľúto, tak si jej auto nechal, bolo to pekné gesto súcitu od Teba. Ale fakt pochybujem, že by si to urobil, keby išlo o normálnu zdravú vydatú ženu, ktorá nemá nejaké vážne problémy a nie je ani finančne na tom tak zle, že si auto nemôže kúpiť, navyše by si ju sotva poznal. To je úplne iná situácia a za takýmto niečím treba určite hľadať bočné úmysly. Kto ich nehľadá je hlúpy, alebo veľmi naivný. A ako sa aj ukázalo, ak si čítal čo neskôr zakladateľka témy písala, skutočne tomu mužovi ide o niečo viac, zrejme o sex s dotyčnou, podľa toho ako sa k nej začal správať. Prajem zakladateľke témy veľa šťastia, nemyslím si, že je to zlá osoba, len naivná. Snad to všetko dobre dopadne a poučí sa z tejto situácie do budúcnosti.

Deria

haha, fero, obidvoch nas napadla profesia, ze to s tym moze suvisiet. ale len z casti! a nechcela som sa priamo pytat, co konkretne robi.:)

Deria

Zmatenaa, myslim, ze nielenze po tebe ide ale asi je do teba zblazneny. Nikdy ti nepovedal, ze je s tvojou pracou mimoriadne spokojny? Mozno to ale povedal svojej zene a to preto, aby ta mohol pozvat aj tam, kde je jeho manzelka. Tak ta ma moznost blizsie spoznavat v sukromi a zaroven by mal aliby, keby vas raz niekde spolu videla.....proste na priatelskej baze by sa mu lepsie sedelo na dvoch stolickach, ak chapes. Ano, mohol ti tie veci darovat nezistne ale tiez si myslim, ze si ich nemala prijat. Prave preto, ze je tvojim sefom. Tym padom sa robis od neho zavislou.

fero11111

zmetena tak ako teraz uz len omacky napisem ono je to tak ja som tiez niekedy 2 roky dozadu cca dokonca tu aj temu som mal vyhodil zenu preto ze spala s mojim kamosom resp. stym skym spolupracujem :)) tiez som ju chcel a tiez som snou chcel spat ja :)))ale zas nekupoval som jej nic zas niesom magor ako tento tvoj tuna ale skoncilo to tak ze som ju vyhodil dnes sice furt zalubena ale uz aspon trosku pochopila oco ide slo sme kamosi naspet dokonca uz aj umna chcela robit naspet zatial som ju spet nezobral(samozrjeme ze tamten ju podvadzal vkuse) dokonca povedala zeby si vedela predstavit aj nieco spolu mat atd. atd. takze viem a som tak trosku ako ten tvoj donchuan len proste mi to nejaksi nesedi auto dost cudne a nerob si nejake iluzie ze nebude chciet vediet kedy si to robila a ake mas nohavicky na sebe to casom pride chce si ta ziskat ale ide nato neskutocne debilne darovat zene auto :D ked mas este aj manzela moze len totalny debil podla mna :D a neskor ta vnom este aj na lopatky polozi :D a to je ta blbost ktora mi natom celom nesedi proste neverim ze niekto bude az taky debil a za dalsie to co si napisala dnes ze ta hladil na chrbate a stehienku ci kde (nepametam si presne kde ta hladil nechce sa mi citat spetne)je len otazka casu kedy pride proste aj nieco viac smutne konstatujem a neber to vzlom ze otu robotu prides podla mna skor ci neskor jednoducho mu zena doma neda a od koho bude chciet aby dal budes prave ty si mlada 25 krasny vek on ma 40 coz tiez nieje nejak extra vela cize nemyslim si ze to este zo zenou nerobia neviem no vidim to tak 50na50 ze proste budes musiet urobit vecko ciste pekne jasne :))) otazka znie kedy a co za robotu robis oco ide lebo moze byt ze si dost dolezita pre firmu ze vies nieco co iny nevedia kedze pises ze si z ineho kuta svk(teraz nemyslim kvalitny oral ten vies urcite dobre haha sorry nechal som sa uniest)ale je mozne ze si ta chce udrzat vo firme cisto z firemnych dovodvo ze si dolezita pre firmu ale ak napises ze si uctovnicka potom setky tieto pismenka su zbytocne a je jasne :)))oco mu ide takze este aka profesia ta zdoby :))) skus prezradit len tak aby si sa neprezradila totalne ze kde robis a co :)) lebo verim tomu ze okrem Vila z modreho zneba len tak auto na svk dostane malo kto :)))

ropny zdroj

Neriesil som ako bola na tom financne .Mala postihnuteho syna a ked som videl ako ho trepe z mojho pozicaneho auta do vozika nejak ma to dostalo .Viac som sa s nou nezaoberal auto som jej dal a neriesil

Lalle

ropny zdroj, píšeš, že si tiež daroval auto a nič si od tej chuderky neočakával, takže asi išlo o nejakú chudobnú dievčinu, že? V tom prípade to chápem a uznávam, že za tým nemusí byť bočný úmysel. Ja sama som pár krát pomohla aj finančne úplne cudzím ľuďom, ktorí boli v núdzi, nedarovala som im síce auto, také veľké dary si nemôžem dovoliť, ale v rámci svojich možností som pomohla a nič som za to nechcela späť, ale išlo naozaj o ľudí, ktorí pomoc potrebovali. Táto dáma však na takúto pomoc nie je odkázaná, preto mi je čudné, že jej šéf, ktorý ju pozná 2 mesiace dá ojazdené, dobre funkčné auto, aj bicykel len tak. Keby bola sociálny prípad, tak by som pochopila, že v ňom mohla prebudiť súcit a daroval jej takéto dosť drahé veci. Podľa mňa mala trvať na odkúpení týchto vecí, nie zobrať ich zadarmo, on si teraz na ňu nárokuje.

ropny zdroj

poPo no tak to zaujima i mna co si zase za fantasy ci sci-fi scenar v tej tvojej temperamentnej hlavke vyfiglovala
:-DD

poPotvorka

fero :DDDDD ty to vzdy ,tak od srdca napises ,ale je mozna i tato tvoja verzia ..... ja by som chcela vediet zmatena ,kolko rokov ma ten tvoj sef a kolko ty (mozno si to tu uz pisala neviem ,nechce sa mi hladat) ono mna napadla taka hmmmm asi blbost ,preto sa pytam na vek ..... vysvetlim neskor
r.z. ;)