Su toto znamenia, ze "po mne ide"?

Príspevok v téme: Su toto znamenia, ze "po mne ide"?
zmatenaa

Ahojte, som zmatena, pretoze som stastne vydata a mam pocit, ze po mne ide moj zenaty sef. Ale nie som ista. Mozno je len taky mily \"od prirody\". Ja fakt neviem. Poznam ho len 2 mesiace a uz sa toho stalo dost vela. Opisem vam, ako sa ku mne sprava a skuste to objektivne zhodnotit:
- ked som mu len tak medzi recou povedala, ze mi je zima, priniesol mi ohrievac
- dal mi bicykel a auto (jedno zo svojich ojazdenych)
- stale sa ma pyta, ci nieco nepotrebujem (kavu, obed a podobne)
- bola som s nim nakupovat obleky a kosele, lebo vraj je farboslepy (co si nie som ista)
- chce, aby som s nim isla kupit este nejake kravaty, lebo jeho manzelka na to nema cas a on je, ako uz viete, farboslepy
- vzdy, ked nieco potrebujem a jemu sa to dostane do usi, hned je pri mne a moj \"problem\" vyriesi (aj ked ide iba o banality a malickosi)
- zavolal ma k sebe na vikend na chatu (bola tam aj jeho manzelka, s ktorou som sa spriatelila)
- vola ma na kazdu akciu, aj ked viem, ze ja tam nemam co robit (toto vacsinou odmietam)
- na chate sa 3 dni neholil a povedala som mu, ze aj so strniskom som ho este nikdy nevidela, ale ze mu to pristane. A on si odvtedy to strnisko nechal...tak teraz neviem, ci by to bol spravil, aj keby som si tu poznamku odpustila alebo ci to spravil kvoli mne...
Niektori ludia si myslia, ze s nim nieco mam. Ini hovoria, ze \"O, to je od neho mile\".
No a ja sama neviem, co to vsetko ma znamenat. Doteraz som si myslela aj ja, ze to je iba taky mily a ze tak sa sprava ku kazdemu. Ale coraz viac zacinam mat pochybnosti.
Vas nazor?

Agnes998

zmatena ty si fakt bud totalne naivna, hlupa alebo si absolutna zlatokopka. ze muzi zenam casto davaju auta, len tak, uplne cudzim a nic od nich nechcu, robia to, lebo maju dobre srdce? prosim ta, nedaj sa vysmiat. to auto si si vysulozila, hoci svoju odmenu si za to vyberie neskor. zobrala si jeho dary a dala si mu jasny odkaz - si povolna zena co to robi za peniaze ci za dary. bud rada, ine prostitutky aj tak nedostavaju take velke dary od svojich zakaznikov. On si u teba predplatil dlhodobe sulozenie.

Lulu2011

no auto a bicykel :D bol nepriamy zavazok, coskoro bude pozvanie na drink, tes sa :)) inak by ma zaujimala reakcia manzelky, veeelmi zvlastne to je cele :)

Lalle

No to by som chcela vidieť kde si takých mužov stretla, čo darúvajú nezištne autá, aj ked ojazdené, ale plne funkčné len tak kde komu, koho poznajú 2 mesiace :-D A ešte zaplatia poistku na rok dopredu :-D Takéto dary dávajú muži svojim manželkám, priateľkám, milenkám, dcéram, skrátka veľmi blízkym ľuďom. Alebo sú aj dobrí muži, alebo ľudia, ktorí darujú auto aj úplne cudziemu človeku, ktorý je vo veľkej finančnej tiesni, auto potrebuje a nemôže si ho sám kúpiť. Predpokladám, že Ty žiaden sociálny prípad nie si. Ach ,aká si len naivná. Priprav sa , že ak sa mu nepodvolíš, bude tie veci chcieť naspäť, ale ja by som mu ich na Tvojom mieste vrátila sama, čo najskôr.

Maoam

no moja, len aby si sa nedivila, kolko je tu ludi, ktori vedia aj davat a aj davaju

ale vziat si hoci ojazdene auto a bike a mysliet si, ze je to OK a to od cudzieho muza a k tomu sefa...sorry

bud si totalne naivna, alebo si sa iba prisla pochvalit a vies velmi dobre, co robis...

a to ani nebolo trapne sa spoznat s jeho zenou po tom vsetkom?

nepoviem, keby si to od neho odkupila za dobry peniaz (auto a bike), to by bolo ine, ale takto...

neviem, kde zijes

lilyiankaa

ja viem zmatenáá, tak uvidíš ako to dopadne a prípadne sa ešte raz ozvi, nech vieme, ako na to reagoval aj on

lilyiankaa

tým, že to hovorí samo za seba som myslela z jeho strany ... aby sme sa správne pochopili ..tak to čo najlepšie vyrieš...

lilyiankaa

zmatenáá, admíni túto tému neodstránia, tu to chodí trochu inak ... a ďalšia vec, ok, že si ten dar prijala, tvoja vec, aj keď ja osobne som nepísala, či si sa cítila, necítíla trápne ....len ma tak teraz napadlo, že dosť skoro si ten dar od neho prijala ..nepoviem, keby si tam robila 5 rokov a vychádzate si, ale nie po 2 mesiacoch ..už to hovorí samo za seba ..ale prišla si na to, čo má za lubom ...

zmatenaa

Nieco vam chcem napisat k tomu, preco som tie veci od neho prijala, dobre? Kto vie dary rozdavat, ma ich vediet aj prijimat. Vy ste asi nikdy v zivote nikomu nic nedarovali len tak nezistne, ked to tu tak velmi riesite. Ja som to brala iba ako MILE GESTO. Nie ako zavazok. Takze prosim odpustite si tie reci, ze "ja by som sa citila trapne, ja by som to neprijala".
Daroval mi ojazdene auto, no to tam toho ale je. Keby mi daroval sperk, to by bolo uplne nieco ine. Ale ojazdene auto? Sorry... A aby ste vedeli, su aj chlapi, ktori taketo veci robia nezistne a neocakavaju od zeny ziadne protisluzby. Myslela som si, ze on je jeden z nich. No nie je, takze tymto uzatvaram tuto temu. A PROSIM ADMINOV, ABY TUTO TEMU ODSTRANILI.