Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Odpadnutie a trasenie

Príspevok v téme: Odpadnutie a trasenie
Dolores888

Dobrý den, chcela by som vás opýtať či sa aj vám niekedy nestáva, že vstanete z postele, zatočí sa vám hlava a spadnete na zem a začnete sa triasť( hlava a ruky) Mne sa to stávalo ked som bola mladšia 13r. ale v poslednej dobe zase a netuším z čoho to može byť... je to len niečo s tlakom? Dakujem za odpoved

nijusa553

Ahoj aj mnesa to dost casto vstavalo a nie len pri vstavani hockedy. Bola som aj na vysetrenia mozgu a vsetko bolo v poriadku. Problem bol s velkou nervozitou a stresom taktiez nepravidelnym stravovanim a pitim.. A aj ked dlho si pri Pc alebo Tv tiez ti to moze vyvolat aj nedostatok spanku vela prace.. Mam 24 rokov a uz som 7 rokov to nemala.. Snazim sa davat pozor nie som vzdy pred tv pc al nepozeram vzdy do mobilu.

vicky_025

nuž stávalo sa to aj mne nejakú tu dobu, tuším aj pred dvoma rokmi ešte, keď som mala 18. teraz už nič, ale zase veľa som toho zmenila čo sa týka životného štýlu...

ebi777

ja mám 27 a stáva sa mi to dosť často, hlavne vtedy ak mám také dni, kedy nestíham jesť alebo keď sa pozabudnem a málo pijem

sara11

aj mne sa to stavalo pred niekolkym rokmi, no casom som z toho vyrastla, teraz mam 19 a uz je to v pohode, sice sa mi este zahmlieva pred ocami, ked rychlo vstanem ale netrasiem sa uz

skus dat tomu cas, a ked budes vstavat, tak pomaly, vtedy je mensia sanca, ze sa ti to stane :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Odpadnutie a trasenie - Fórum - ZDRAVIE.sk