Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Skolioza

Príspevok v téme: Skolioza
R.Baggio

Ahojte.Ma niekto skusenost s pomockami pre toto ochorenie chrbtice,na lepsie drzania tela?
Nasiel som toto priklad www.neoprot.sk

Alebo:www.eshop.zdravmat.sk
Ci to pomaha vobec?Moze clovek behat ked ma skoliozu?Ide o to ze ja to mam skrz problemu od narodenia konkretne pri porode mi poskodili ruku konkretne nervovy pletenec v ramene ten hlavny asi...-Lezia Plexus brachialis.Takze jedna rucicka musela pracovat viac od mala a samozrehjme sa to odzrkadlilo aj na tej skolioze.Obvodna sa ma aj pytala ci nechcem ist na rehabilitaciu odpoved znela nie ale teraz silno nad tym uvazujem ake su moznosti .Preplaca to zdravotna poistovna rehabku,kupele alebo podobne.Dakujem

Este doplnim hravam aj futbal,bolesti nemam nejake zavazne len myslim ze drzanie tela je trosku na nic.Od noveho roka chcem sa dat doporiadku zit zdravsie a to prestat fajcit a dat sa dokopy trosku :)) Zabudol som vek 28 za chvilku :) Vdaka este raz za kazdu radu info.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Skolioza - Fórum - ZDRAVIE.sk