Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neviem čo so sebou

Príspevok v téme: Neviem čo so sebou
:( POMOC

potrebujem pomoc ..:( už asi dva dni mám asi závraty a neviem čo so sebou :( cítím sa akokeby som proste nebola privedomi :( proste normálne stojím ale neviem o svete len počuvam ale viem čo sa okolo mna deje :( len som taká ako kebý som mala odpadnút :( bojím sa a neviem čo to není niečo so štítnou žlazou :( ak niekto niečo vie :( prosím dajte mi vediet dakujem

diky

NO ZO žALúDKOM ANI NE :( LEN NEVIEM čI TO JE ZáVRAT ALEBO LEN TAK NIEčO íNé :( A NEVIETE čI BY SOM OSTALA V NEMOCNICí NA POZOOVANIE ALEBO BY SOM IšLA DOMOV ? DAKUJEM

lilyiankaa

nemáš niečo so žalúdkom alebo črevami, aj tam môže byť problém ..ak vydržíš, choď svojej lekárke a ak nie tak na pohotovosť .. aj keď neviem či ti tam moc pomôžu

redka

moze to byt aj isty druh epilepsie ale tak to by som dala az na koniec diagnoz.... skus navstivit lekara... poslu ta na nejake vysetrenia... mozno CR a pod... neurolog a pod...

redka

moze to byt aj problem s krcnou chrbticou... priatel to mal pred par mesiacmi... tocil sa s nim svet... nebolo to stale tocenie ale take okamihy... kratke ale pri jeho praci velmi nebezpecne... vertigo ci tak nejak sa to vola...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.