Tŕpnutie hlavy, nôh

Príspevok v téme: Tŕpnutie hlavy, nôh
Adulka

MÁM 23rokov,už asi pol roka mi tak zvláštne trpne hlava,nohy,striasa ma zima,som unavená,bolieva ma hlava,na krku mam asi 2-3týždne hrču,nieje vidiet,len ju cítim.Neviem,či to je štítna žľaza,ja sa v tom nevyznám.Niekedy mi nechutí jesť.Nikdy mi nič nebolo,ale už ma to hneva.Nemam silu ist k doktorke,neviem či je to potrebné.Nemoze to byt zo stresu?Som Okey,alebo s tým mám nieco robiť?NEVIEM.. :-(

tome

Dobrý deň! chcel by som sa popýtať či mi tu neviete niekto poradiť. Mám takýto problém...už 4 mesiace mám bolesti hlavy a tŕpnutie hlavy..bol som už u neurológa, ktorý mi zatiaľ nič bližšie nepovedal. Dal mi tabletky proti migréne. Infektologička mi zistila yerseniózu, na ktorú som užíval 2 týždne silné antibiotiká, po ktorých sa mi mala bolesť znížiť lebo vraj tá baktéria môže spôsobovať bolesť hlavy, no zatiaľ mi to nepomohlo. Má tu niekto skúsenosti s niečím podobným??

veronika

ahoj, nestresuj, a bezkaj ihned k neurologicke, skus ist k doktorke co ja som u nej parkrat bola, je prefektna, mlada, sympaticka, vyzera ako barbie ale brunetka, a je fakt ochotna a mila, sedi teraz v poliklinike dubravke....mudr psarska jana, cislo na nu je: 64366441, kl. 253, alebo 0905 345 760. sidli na saratovskej 24. Vrelo doporucujem. ak s acloveku nieco nezda, mal by hned zajst na vysetrenie...inak sa zblazni a hecuje si nervy..to nie je dobre...goood luck a bez tam co najskor, aj zajtra!!!!

jaja

to mareček
zbytocne sa nestresuj.ked budu vysledky tak uvidis.dobre ze si isiel k doktorovi aspon budes vediet na com si.drzim palce aby to nebolo nic vazne

silvias

To čo píše Adulka môže byť nervového pôvodu čiže to môže byť aj neuro-tetánia sú to podobné príznaky!!!
Odporúčala by som ti ísť na neurológiu!!

mareček

minulý týždeň som si všimol hrču na krku v oblasti kľučnej kosti veľkú asi ako mänšie jablko, vôbec to nebolí no strašne ma to znepokojuje.Je aj viditeľná.Neviete niekto prosím Vás čo to môže byť???Som už objednaný u lekára na ultrazvuk na zajtra,no som stale nervoznejší,tak vás prosím ak niekto niečo o tom viete,alebo máte nejaké skúsenosti s niečim podobným tak napíšte:-(VDAKA

Adulka

nie,nechcela som len na seba upozornit,to robiť nepotrebujem.ked už to trvá pol roka asi,tak mám už z toho blbe pocity,no som v takých depresiách,že sa idem zblázniť.to sa týka toho že si nerozumiem s mamou,čiže som tak na nervy,že niesom schopná robiť nieco zo sebou,preto som sem písala,nech pocujem nejaký názor.ale budem s tym nieco robiť,len nájdem silu a pôjdem...ale som silná.viem to..

samotqa

ja som mala zvascenu uzlinu pod uxom par dni... bola som xora tak som myslela, ze je to sprievodny jav... ale nasla som si dalsiu pod pazuxou... a dasliu pod druhou pazuxou... a tretiu ako zacina noha... hore... takze zajtra klusem k doktorke... lebo mi strajkuje lymfaticky system...