Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Intolerancia na histamín

RNG

Enzym DAO vyrabanasa pecen, ale zialbohu mnohym v nedostatocnom mnozstve. Takze pre tych co maju s potravin histaminove reakcie je rozumne si ho doplnat.
Vacsina tych drazdiacich bielkovin je tvorena roznymy kvasnymi a hnilobnymi kulturami, takze vyhnut sa im znamena jest len supercerstve potraviny. To je samozrejme velmi tazko a casto aj velmi draho a v tom svetle je ten Daosin az nie natoko drahy
Viac na to najdes tu
www.histamineintolerance.org.uk

zuzula224

aj ja mam intoleranciu a chcela by som predísť liekom ,ale zatial sa mi nedarí lebo bez rajčín si neviem predstaviť deň a kofeín robí problémy a užívam cezenit alebo ako s to volá

Revinx

hmm, zeby aj dusivy kasel bol jeden z priznakov alergie?...lebo mna tiez zvykne z nicoho nic dusiť aj ked som uz davno po chorobe (prechladnutie)..ale ja to pripisujem tomu ze je zima, v byte suchy vzduch vonku chladno a tak..:)

Silne alergeny ako ryby v konzervach, alkohol, cokolada, paradajky....tomuto sa snazim vyhybat uplne,..skoda, lebo ryby a cokoladu by som jedol denne:)

dominicka1

Ano ZENARO som dostala aj ja, ale zatiaľ,čo som skúšala,tak po víne a rybách atď stále ma dusí kašeľ, to je u mňa asi najčastejší príznak a doktorka mi odporučila ten DAOSIN a tú diétu by som naozaj nerada,pretože sa venujem fitness a to mi to dosť sťažuje

tak by som rada ešte zistila, či sa mi oplatí kupovať DAOSIN za toľké peniaze,keďže je to len ako voľnopredajný výživový doplnok, a tým veľmi neverím..ale tak je to asi moje posledné východisko

Revinx

tiez to mam uz par rokov, ale som rad ze mi to bolo zistené, aspon som vedel z coho mam akné (mam ho aj teraz, ale podstatne to je lepsie:P)..samozrejme ta intolerancia ma aj ine priznaky: zapcha, hnačka, bolest hlavy...tieto sa u mna objavuju z casu na cas....

DAOSIN..doktor mi to velmi odporuca a hovorí, ze potom mozem pit aj cervene vino v pohode...no neviem:)
Co viem, tak stoji okolo 20e a to je len 20 tabliet v jednom balení, pri uzivani 1x1 je to pre šejkov:D

Takze ja uzivam kazdy den ZENARO + dieta....ale ziadna drastická alebo pedantná....skôr uz jem takmer vsetko, aby som nebol uplne obmedzeny jak k.... :D

Michicka

Najlepsia a najzdravsia je dieta. Mne to tiez zistili snazim sa dodrziavat papier kt.mi doktor dal a je mi lepsie. Z liekov ja jedine uzivam dlhodobo espumisan a laktoflor..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.