Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mám malý penis

Príspevok v téme: Mám malý penis
caligula

Zdravím, mám problém s malým penisom. Mám 20 rokov a môj penis má iba 10 cm, keď je stoporený a navyše nie je ani úplne rovný. Čakal som, že ešte možno dorastie, ale už niekoľko rokov nie je žiadna zmena. Najhoršie je, že som ešte panic a to mám 20, skratka sa bojím a hanbím s tým nejakej babe ukázať. Radšej si nehľadám ani frajerku a babám sa viac vyhýbam. Strašne ma to trápi a príde mi to nefér... kamoši idú na chatu alebo na zábavu si z babami užiť alebo s frajerkou (napríklad na chate a tam som aj bol, keď sexoval)... a ja proste nemôžem. Pozeral som sa aj na nejaké tabletky, tuším XtraSize sa to volá, ale je to drahé a neviem, či to funguje. Veľmi ma to trápi a ja neviem, čo mám urobiť a fakt som z toho na dne.

Vie mi niekto prosím poradiť, aj odborne? Vďaka.

(vyvarujte sa prosím vás srandičkám, to mi moc nepomôže) :(

Ipsilon

Ja som raz jednému Američanovi povedal, že ja ho mám takého veľkého, že keď sa mi po.taví, tak mi naň môže sadnúť aj zo 10 vrán, keďže predtým sa vystatoval on, že si môžu kúpiť čo len chcú.
On sa ma potom opýtal, že odkiaľ som. Nechcel som mu hneď všetko prezradiť, tak som mu povedať, že som zo stredného Slovenska. On ma počúval a počúval a potom spustil: ale poď, come on, neklam, však aj ja som Ti zaklamal. To nemôže byť pravda, že čo si mi povedal, však poď, come on, povedz mi celú pravdu a ja Ti potom tiež poviem celú pravdu!
Tak som mu povedal toto: v poriadku. Nebudem Ti viac klamať a poviem Ti celú pravdu: nie som zo stredného Slovenska, ale z východného:-)

Ipsilon

Ver mi, chlape, aj malý vrabec veľa škody narobí... To už nijako nezmeníš, nie, resp. zmeníš, ale musíš najprv vyskúšať všetko možné aj nemožné. Mne sa osvedčilo najviac olovo, ale návod ti tu nenechám. Menej škodná rada je: že rýchlo dnu a pomaličky von.

romanx

dolezity je hlavne obvod penisu, tzn. ako je hruby,
hrubka sa da zvacsit pravidelnym cvicenim, kopec navodov na webe, mas ho aspon 8cm dlhy - ano zda sa opticky maly, ale to je iba zdanie, tym cvicenim ho budes mat este o nieco dlhsi a hlavne hrubsi a tvrdsi, taky macek (napr. obvod 15cm co je sirka asi 5cm je uz slusny nadpriemer), len musis pravidelne cvicit aspon pol roka
a ked uz budes na spokojnej hrubke, potom len obcas 1-2x za tyzden precvic na udrzanie,
ked ho chyti zena do ruky taky hruby, bude vediet ze nieco drzi, dobre ju predtym rozdrazdi, poroztahuj prstami a ked jej tam nacpes taku spekacku, sice kratsiu ale hrubu a tvrdu, za par minut nebude o sebe vediet,
skus polohu zozadu, a mozes si to uzit s nou naplno ze jej neublizis na krcok co sa casto stava u dlhych - niektorym zenam take narazenie na krcok sposobuje neprijemny pocit

prolongsystem

Penis Extender - track.prolongsystem.sk Ja ho pouzivam cca 3 mesiac, nosim ho aj v noci. Zatial som nameral z povodnych 13,7cm zlepsenie na 14,9cm, takze spokojnost.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mám malý penis - Fórum - ZDRAVIE.sk