Mám malý penis

Príspevok v téme: Mám malý penis
caligula

Zdravím, mám problém s malým penisom. Mám 20 rokov a môj penis má iba 10 cm, keď je stoporený a navyše nie je ani úplne rovný. Čakal som, že ešte možno dorastie, ale už niekoľko rokov nie je žiadna zmena. Najhoršie je, že som ešte panic a to mám 20, skratka sa bojím a hanbím s tým nejakej babe ukázať. Radšej si nehľadám ani frajerku a babám sa viac vyhýbam. Strašne ma to trápi a príde mi to nefér... kamoši idú na chatu alebo na zábavu si z babami užiť alebo s frajerkou (napríklad na chate a tam som aj bol, keď sexoval)... a ja proste nemôžem. Pozeral som sa aj na nejaké tabletky, tuším XtraSize sa to volá, ale je to drahé a neviem, či to funguje. Veľmi ma to trápi a ja neviem, čo mám urobiť a fakt som z toho na dne.

Vie mi niekto prosím poradiť, aj odborne? Vďaka.

(vyvarujte sa prosím vás srandičkám, to mi moc nepomôže) :(

pupavka18

MUDr Milan Gajdoš urológ, Bratislava, zadaj do Google, má konzultácie ohľadom zákroku, objednať sa treba

AliciaG

Čo tak ivestovať pre nemocnice lekárov a občanov.www1.pluska.sk
Zlodej investuje do narkomana ktorý prehajdáka peniaze ludí na drogy a prostitútky.

stanka292

akoze mozno to ozaj bude zniet ako klise, ale na velkosti fakt nezalezi podla mna. su aj dolezitejsie veci a ako sa hovori - aj maly saso dokaze spravit cely cirkus :D vsetko je to o technike.

hellkazuza

osobne si nemyslim, ze by na to nieco zabralo. vsetky tabletky, lieky, produkty, gely su podla mna len reklamny tah.

1mini2

Ja si takisto myslim, ze o nic nejde, nemal by si sa tym trapit a uz vobec nie hanbit. Nemas sa za co. Vies kolko muzov maju maly penis a maju zeny/rodiny? Proste nie kazda zena si potrpi na velkosti, ver mi:)

AliciaG

Tento problém som riešila tak že som mala milenca keďže môj manžel nemá taký aby ma ukojil nejakých 14 bieda.Milenec o dosť okolo 23 užívala som si to ním sex sa s manželom ma vôbec nevzrušoval.Manžel nás pristihol ako súložíme viem že som mu týmto dala parohy a v manželskej posteli.Manžel mi už toľko sexuálne nevyhovoval veď aj pätdesiatnička potrebuje dobrý veľký penis čo manžel vôbec nemá.S milencom sa nestýkame inak by sa manžel rozviedol ale keďze som sexuálne neukojená tak aspoň píšem tu.

mircok

jooj, kamosko, vobec by som sa netrapil. aj ked ja taky problem nemam :D ale pokojne by som sa priznal. nie je to nic, za co by si sa mal hanbit. a fakt existuju baby, ktorym je to jedno. ak taku nenajdes, tak v tom pripade ti nepomoze asi nic ine, ako vyhladat si dake tie "zlepsovaky". neviem teda, ci vobec funguju, ale za pokus nic nedas.