Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Iskra

Príspevok v téme: Iskra
alexiej

ahojte, chcem sa spytat hlavne Vas, co mate dlhodobejsie vztahy, skutocne pri tom prvom stretnuti, kontakte s vasim partnerom/kou prebehla ta povestna iskra? tak ze ste hned vedeli ze s tymto clovekom chcete byt, ide mi o to ze chodim s jednym dievcatom, bavi ma to s nou, ale tu iskru som nepocitil, bavi ma ju spoznavat, ale zase keby mi napr povie ze to medzi nefunguje tak to zoberiem v pohode, moze to napriek tomu smerovat k niecomu vaznejsiemu?

Klobasa

Takze ta iskra co by mala byt na zaciatku este neznamena ze to bude co sa robit keby je vztah lebo ako rychlo pride aj tak odide lebo ono je ine ked sa ludia stretavaju a maju stale o com vidia na sebe fajn rec nic viac lenze ked je stale o com tam sa ta iskra rastie stale a stale a zosilnuje ako sa stale ludia spoznavaju je to najlepsie ludia poznaju ako sa stretavaju seba a tam to len rastie a ked sa zalubia tak je to lepsi efekt ako so zaciatku to mi verte a na zaciatku ked to fici rychlo aj rychlo to opadne lebo tam len zaslepi nieco a potom to prejde cloveka a ked sa dvaja neprekuknu neni to bohvie co

Mladej

Neviem o čom točíte baby iskra nieje po mesiaci dvoch ci po piatich rokoch. Iskraje na začiatku dvaja ľudia sa na seba pozrú a ta iskra tamje alebo nieje a rokmi môže tliet. Ak sa ti dvaja po čase stretnu opäť sa rozhorí.

me and me

no ja osobne napr. nemam vobec zaujem rozvijat vztah s niekym, s kym tam nie je ta iskra od zaciatku. radsej som sama. len pri dvoch to bolo tak, ze iskra na prve zocenie (ale nevyslo to z inych dovodov :D ) s tym, ze pri tom jednom to bolo ze ako som ho videla, tak mi isla asociacia ze to je moj buduci manzel ale nie je a zjavne ani nebude a uz mi to je jedno. no ale dufam, ze este takeho kde bude iskra stretnem, lebo ti neiskrivi ma nezaujmu na vztah.
napr. so mnou nejaki randili, ale isla som na jedno max druhe rande, lebo proste, nebolo to tam a mne sa nijak nechcelo sa s nimi vlacit a budovat "vztah", ja neviem, nikdy som to nedokazala a ani na to nemam volu, taketo nieco silit. a mozno tak nenajdem spolahliveho partnera do zivota? ked mna tak nebavia vztahy z rozumu, len aby bolo, brr. ja by som sa nemohla ani dotykat takeho cloveka a ked ma chce pobozkat, tak ho odtlacim, neviem si prestavit ako mozu taki ludia spolu spat :o a aj kamaratov mam takych, ale su pre mna uplne asexualni, aj ked oni by si dali povedat, ja viem, ze chlapov sexualne pritahuje skoro kazda mlada pekna zena, ale opacne to je tazsie.

eiva

u mna osobne ta pociatocna "iskra" musi byt, bez toho cloveka vnimam ako kamarata nic viac
napr. prvy vztah bol presne taky, prvykrat sme sa videli a bola to pre mna najkrajsa laska, druhy ani neviem co som k nemu citila s odstupom casu..totizto najlepsi kamarat ma tak povediac dotlacil do vztahu,nieco podobne ako si pisal, nebola som taka nadsena, sice sme sa stretavali atd no az taka paf som z toho nebola ako pri prvom, no po istej dobe si myslim ze to bolo prave kvoli tomu, nebola tam pociatocna iskra a tlacil na mna hned po rozchode s prvym..

Agnes998

Samozrejme moze. Ja som tiez ziadnu iskru necitila, ten chlap mi bol sympaticky a dobre sa mi s nim kecalo a to bolo vsetko co som vtedy citila. Nebola to ziadna blazniva laska, pobluznenie, napriek tomu sa z toho vyvinul stabilny vztah zalozeny na dovere a laska prichadzala postupne a stale silnela.

MultiLevel

neviem, ci chapem "iskru" rovnako ako ty. Ale nie, u mna a teraz uz manzela neprebehla na prvom stretnuti :) A je z toho najkrajsi vztah aky som kedy mala (snad aj budem mat, haha)
Vela raz sme sa videli v meste, ale nikdy sme sa nekontaktovali. Az ma raz on nahodne nasiel na nete a napisal mi. Pisali sme si dlhe mesiace, potom ma pozval vonku. Uz pocas pisania sme sa strasne dobre vedeli porozpravat, ale ani ja, ani on nie sme ludia, co sa do seba zamiluju len cez pismenka. Stretavali sme sa velmi casto, az sme sa do seba zamilovali na zaklade toho, ako sme sa spolu citili, ako sme si rozumeli, a ako sme spoznavali navzajom svoje vlastnosti, ktore sa doplnali :) Ja som sa mu vraj velmi pacila ako zena uz od zaciatku, on mne ako muz ani nie :D A dnes je to pre mna najkrajsi chlap planety... :)
Iskra na zaciatku nemusi vobec znamenat, ze vztah ustoji vsetky prekazky (ci povahove, nazorove). Pretoze ide najma o taku tu iskru zamilovanosti, ruzove okuliare, poblaznenie, kedy strasne funguje chemia, rozum sa kupe v Besenovej a clovek nevnima racionalne...Iskra, ktora sa rodi casom je silnejsia, pevnejsia, pretoze hoc ako ta pritahuje obal cloveka, ty si najprv zamilujes vnutro a nasledne mozu iskry lietat ako najate :) Ale tak isto to moze velmi rychlo zhasnut. Je to len a len o dvoch ludoch :)

jacki

ak mozem povedat z vlastnej skusenosti,medzi mnou a mojim priatelom prebehla iskra hned na prvy krat,my sme sa zoznamily na pracovisku,a hned sme vedeli,ze patrime k sebe,velmi si rozumieme,mame toho vela spolocneho,sme spolu 2rok,a pevne dufam,ze nam to vydrzi.Ja ako aj ty si povedal,na povestnu iskru verim.

Mladej

Iskra je v očiach. V pohľade oči musi byť iskra. Ja sa zadivam babe do oči a viem čo je zac. Pozor niektoré si dávajú šošovky na zmenu duhoviek aby ich oči posobilii uhrancivo alebo preženú s tieňmi ci maskarou.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Iskra - Fórum - ZDRAVIE.sk