Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vlasy

Milena12

Na suché zničené vlasy ti pomôžu už iba nožničky a vitamíny :) zostrihni si zničené konci a začni regenerovať vlasy zvnútra najlepšie nejakými vitamínmi na to určenými, šampóny ti veľmi nepomôžu, vedia ti dodať iba lesk do vlasov ale zničené konce a poškodené vlasy ti nevyliečia. Sestra užívala donnuhair, keď mala problémy so zničenými vlasmi a veľmi si ju pochvalovala :)

winki

Ostrihať konce, klasický žihľavový obyčajný šampón, na umyté vlasy oleje na vlasy. Sem tam prelachovať vývarom zo žihľavy, namiesto farbenia henna. Nechať ich len voľne vysušiť, negélovať, nefénovať, nežehliť.

Samantha58

Aj ja som mala úplne suché, dolámané vlasy, aj keď som sa česala všetko sa mi do 2 minút zježilo a postavilo a nevedela som čo s tým, potom mi kaderníčka odporučila Arganový olej, používa sa to po každom umytí vlasov, môžeš keď ich máš už len menej vlhké alebo aj suché, a nezanechá ti to mastné vlasy, daj si 1-2 streknutia ale rozotri len po vlasoch, k pokožke to nedávaj... Fľaška má 200 ml a stojí okolo 15€ ... ale je to velmi dobrá vec, len neviem kde sa dá kúpiť, mne to predala kaderníčka :)) držím palce

ja mam tento z obrázku:
www.google.sk

mia20

chemicka farba vlasy nici a vsetky sampony typu syoss,elseve, fructies...je tam plno chemie. skus prirodnu kozmetiku alebo hennu prirodnu farbu na vlasy

menoto

Radsej oleje ako farbenie vlasov.
V kazdom pripade farbenie vlasov je vhodne pri zaciatku sedivenia, to neskor sa moze viac kontrolovat.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk