Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Parťáčky na cvičenie

Príspevok v téme: Parťáčky na cvičenie
graity

Ahojte žienky (Humenčanky a z okolia) všetkého veku :), ktoré by chceli schudnúť, zhodiť pár kg...
Ja osobne sa už dlhšie snažím schudnúť, dostať sa ako tak do formy, ale asi to poznáte. Človek začne, chvíľu vydrží a potom sa na to vykašle. Tak som myslela, keby sme boli aspoň dve, alebo kľudne aj viac mohli by sme spoločne podnikať napr. plávanie, bike, túra do lesa a podobne, podporovať sa, popritom sa môžeme zabaviť a predsa len, spoločne sa chudne lepšie, no nie? Napr. ja by som chcela schudnúť aspoň takých 20 kíl, dala som si také predsavzatie do nového roka. Dúfam, že sa mi to konečne podarí..:/
Čiže, kľudne mi píšte mail na M1990@centrum.sk ak by ste mali záujem, dáme dokopy "chudnúci krúžok".
Pekný deň prajem:)

JaGy

Určite to nie je lacná záležitosť, ale 20 kg je dosť veľa a to sa podľa mňa nedá zhodiť len plávaním či turistikou. TAk ak ti na tom naozaj záleží, tie peniaze by si mala obetovať. A hlavne, keď budeš vedieť, koľko si za to zaplatila, tak sa na cvičenie a diétu určite len tak nevykašleš!

graity

To bolo prvé čo ma napadlo, osobný tréner, super.
Ale keď som videla ceny za aké sa to ponúka, prestala som sa o to zaujímať :/

JaGy

Ak sa môžem opýtať, koľko vážiš, keď chceš schudnúť "aspoň takých 20 kg"?
Možno by bolo lepšie nájsť si osobného trénera a on ti vypracuje harmonogram cvičenia a stravovania, ktorý treba samozrejme dodržať, ak chceš vidieť nejaké výsledky.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Parťáčky na cvičenie - Fórum - ZDRAVIE.sk