Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo to je?

Príspevok v téme: Čo to je?
xxxxx

Dobrý deň,
už dlhšiu dobu pociťujem takú... tupšiu bolesť pod pupkom v strede, hlavne keď ležím na chrbte. Nebolí to, ale podbruško mám také ako keby troška vyduté, tvrdé. Je to ako keby ma tam zvnútra niečo jemne kopalo. Zaznamenávam to hlavne vo večerných hodinách. Na internete som toho moc nenašla, tak sa chcem spýtať či niekto netuší čo to je.
P.S: Nie, tehotná nie som :D
Ďakujem :)

redka

neviem... skusila by som protikvasinkovu dietu... plus nejake doplnky proti kandide... ale mozno by si mohla fakt skusit ten test na parazity..

xxxxx

Je pravda, že so zápchou mám celkom problém, stolica je nepravidelná a...akoby som to povedala...rôznorodá :D Keď zjem viac sladkostí chytám hnačku :D Takže obmedzujem to. Snažím sa papať veľa ovocia, zeleniny, vynechávam biele pečivo, mastné a nezdravé...
Na teste stolice som nebola..
Myslíš si, že už mi ostáva iba gastro?

redka

este mi napadli parazity, candida.. to som mala napisat asi ako prve... robili ti test stolice? ale tam sa to tiez nemusi preukazat....

redka

este mi napadlo nieco ako.... neviem presny nazov ale je to nejaka zvysena motilita criev ci take daco.. idem skusit najst...

redka

mozno mas zapchu a ani o tom nevies... trebalo by nejaku kuru na precistenie criev... alebo ak zvladas urob si klystir... nie je to take strasne ako si vacsina ludi mysli... mozno ide o nejaky iny problem...

xxxxx

ahoj, dakujem za reakciu :)
tiež si myslím, len sa nemôžem dopracovať k diagnóze... bola som pred časom na sone brucha, neskôr aj na echu, ale nič mi nezistili...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.