Zápal alebo tehotenstvo?

Príspevok v téme: Zápal alebo tehotenstvo?
Lilien_247

Ahojte, mám taký problém.. Minulý týždeň v nedeľu som mala prvý sex, bol nechránený, ale vystriekal sa vraj mimo. No a od včera keď začnem močiť tak je to v pohode ale ku koncu to bolí, dosť často mám pocit že sa pocikám a keď idem na WC vyjde zo mňa len pár kvapiek..Myslíte že je to \"len\" zápal močových ciest alebo môžem byť tehotná?? V utorok idem ku gynekologičke, ale je to dosť ďaleko a chcem vedieť ako to je.. Pls poraďte.. ďakujem

lilyiankaa

samozrejme, že máš zápal močových ciest .. na to sa predpisujú antibiotiká, aj keď ja osobne som vtedy pila len brusnicový čaj a prešlo mi to ... za pár dní ..

redka

tak je to jasne... ono neviem ci ti poliecis bez atb... ked uz je tam aj krv... isla by som asi na pohotovost... daju ti napr ATB Nolicin... a urinal akut ako doplnok...

redka

tak to vyzera na zapal mocovych ciest.... pekne si daj uro caj nejake tie extrakty z brusnic a bud v teple... hlavne si chran oblicky a mocovy mechur... ziadne gate po dol zadku.... este mozes urobit taky test.... vycuraj sa do sklenicky a pordi sa aky mas moc... ci v nom nieco neplava, aku ma farbu.... po sexe je dobre ist sa umyt a vycurat aby sa splachli pripadne necistoty, bakerie a pod... ale mozno to nie je nasledok toho sexu... len si mozno prechladla...

nebojsaaa

ahoj, dávam tomu 99% šancu že máš zápal močových ciest :) to jedno percento nechávam ...lebo nikdy nevieš :D ale som si takmer istá, mala som zápal močových ciest, vieš ono to súvisí aj s pohlavným aktom :) je to bežný jav nerob si starosti :)